Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Killer i looter
#1
Witam, mam taki problem mianowicie bot działa ślicznie ale jest problem z tym że gdy mam np. 3 Tarantule na sobie a on jedną zabije to odrazu leci sprawdzać lota a potrzebował bym ustawić żeby najpierw wszystkie pozabijał a potem dopiero chodził sprawdzać lota.
Da się coś takiego ustawić ?
Pozdrawiam !
#2
myślę że ta opcja powinna pomóc '' loot after kill ''
[Image: 333nd.png]

Uploaded with ImageShack.us
#3
schowaj ten nick swojej postaci w bbocie
#4
(02-09-2013, 06:13 AM)marcin1q1q Wrote: myślę że ta opcja powinna pomóc '' loot after kill ''
[Image: 333nd.png]

Uploaded with ImageShack.us

Właśnie ustawiałem już taką opcje i dalej nic... Jest jakieś makro do tego czy coś ?
#5
ustaw sobie na "smart" tak jest najlepiej, w większości skryptach każdy tak ma i śmiga Smile
#6
Niestety nic z tego nie działa ;<
#7
(02-10-2013, 08:16 AM)Piekarz Wrote: Niestety nic z tego nie działa ;<

Ja mam ustawione "smart" przez co bot najpierw zabije potworki + jeżeli jakiś podchodzi, zaznacza go, a w międzyczasie zbiera loota z zabitych. Używam bota v 8.5

Skoro nie działa Loot after kill, to wątpię żeby co innego pomogło, ale nie wiem. BBot jest tanim botkiem, jest sporo niedociągnięć, błędów.. przytoczę jeden taki pierwszy z brzegu; gdy mamy już dodany czar w attack sequences i klikniemy na niego dwa razy, to wyskakują błędy i musimy wyłączyć BBota w menadżerze zadań. Nie wiem czy ktoś na tym bocie expi na lvlu wyższym niż 150.
#8
Ja powiem szczerze uzywam Bbota od niedawna nie ogarniam go w 100% ale powiem szczerze ze niedociagniec jest troszke wiecej niz sporo szczegolnie jesli chodzi o killera . Pozdrawiam .
#9
(02-10-2013, 08:51 AM)szeldo123 Wrote:
(02-10-2013, 08:16 AM)Piekarz Wrote: Niestety nic z tego nie działa ;<

Ja mam ustawione "smart" przez co bot najpierw zabije potworki + jeżeli jakiś podchodzi, zaznacza go, a w międzyczasie zbiera loota z zabitych. Używam bota v 8.5

Skoro nie działa Loot after kill, to wątpię żeby co innego pomogło, ale nie wiem. BBot jest tanim botkiem, jest sporo niedociągnięć, błędów.. przytoczę jeden taki pierwszy z brzegu; gdy mamy już dodany czar w attack sequences i klikniemy na niego dwa razy, to wyskakują błędy i musimy wyłączyć BBota w menadżerze zadań. Nie wiem czy ktoś na tym bocie expi na lvlu wyższym niż 150.


moj kumpel boci na nim 177 ek ;> a bbota uzywa od 1 lvl...


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)