Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
expienie
#1
ile czasu zajmuje wam wybocenie postaci np od 80 do 100 lvla?
aktualnie mam 80 lvl i żeby wbić 81 potrzebuje 5-6 godzin expienia.
#2
Zależy na czym BociszSmile Polecam Corymy Carlin by Drewindwalker Smile
#3
na tych corymach to pełno ludzi.. Tongue w carlin to już masakra nawet jakiś 29 lvl za mną łaził i mi "pomagał"

macie jakis pomysl gdzie expic? na moim 79 eku prawie 80 mam waste na corymach w port hope, bo nikogo nie ma, sam jestem ;p exp fajny 63k/h ale poty leca jak szalone 20 min temu robil refilla i ze 200 potow zostalo 140
#4
To zrób skrypta na mniejszy respawnTongue
#5
(02-09-2013, 06:22 PM)szeldo123 Wrote: na tych corymach to pełno ludzi.. Tongue w carlin to już masakra nawet jakiś 29 lvl za mną łaził i mi "pomagał"

macie jakis pomysl gdzie expic? na moim 79 eku prawie 80 mam waste na corymach w port hope, bo nikogo nie ma, sam jestem ;p exp fajny 63k/h ale poty leca jak szalone 20 min temu robil refilla i ze 200 potow zostalo 140

profit na corymach jest z itemow,a nie z kasy....
#6
no i to spory, ale nie bardzo chce mi się wracać z port hope do venore i z venore do rafzana, a potem znów do depo, bo nie zabiorę wszystkich itemów na raz...
#7
Na corymach sa pro profity. NA PH latalem 90 eczkiem to co 0,5h refil bo full cap i z 1 takego huncika po 10k profitu jest... ustawiaj odpowiednie makra, utura, exori i bedzie swietnie Smile
#8
Żeby nie zakładać nowego tematu, spytam tutaj. Gdzie najlepiej zarabiać kasę 50~ knightem na facc, a gdzie będę mieć najlepszy exp?
#9
mintwallin i weź taska lub gl. kumpel tam expil od poczatku do 68lvl. wybocil na pacca.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)