Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 2.6 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EK PROJEKT! NEW PHOTO PAGE 3+, BY CHIPSU
#21
ja na corymach zbieram all kazdy grosz sie liczy ;d
#22
Aj tam, ja dziś właśnie wyjebałem te bole Smile No i nie narzekam, Cudów nie ma ale daje rade Smile

REPUT MILE WIDZIANY Big Grin
#23
2 bole - 10 cap - 70gp
100gp - 10 cap

niby 30gp roznicy, ale jakby tak obliczyc ilosc boli zebranych w ciagu np kilkunastu godzin hunta, to jest roznica
#24
Świeżutki awansik na 85 poziom Big Grin

[Image: 67694624577810166416.jpeg]



Co do bol, na 12 h jak ja puszczam, to się opłaca wyjebać je z lootera Smile

REPUT MILE WIDZIANY Big Grin
#25
masz skrypta na te vampy? czy recznie?Big Grin
#26
Mam skrypta Big Grin Ale trzeba go pilnować.. ściągnąłem go z tej strony ale ktoś go tak chujowo zrobił, przerobiłem go pod EK.. ale z depositerem jest bug bo kasy nie wpłaca ;D

REPUT MILE WIDZIANY Big Grin
#27
Jakieś zmiany w eq? Aktualne skille?
#28
ile wyciagasz gp na stamine ?? bo expa widze 90k/h :p mam nadzieje ze bez premium staminy ;/
#29
oj ja na 117 lvl juz tam nie boce lipa w chuj , teraz szukam czegos nowego ale nie ma mi kto zrobic jakis skryptow na zarabianie kasy.
#30
90k/h jak na aurore to malo, ja na 90 lvlu tam wyciagam 82k/h ;p

na 117 lvl to sama kasa, zadna lipa Tongue
#31
HAhaha, ja tam nie wiem nie licze tego. Ale na aurorze na corymach w Carlin Nigdy nie jestem sam, chwilowo jestem sam to mam 120k/h ... ale kurwa z lipnym eq bo wczoraj miałem hacka Big Grin ale kto się tym przejmuje, format PC zmiana r-keyem i jedziemy Big Grin
Aktualnie 87 LVL, 87/80 skille, 6 mlvl.. PLate set oO Smile
Na kase nie patrze, bo i tak na kostce przepierdalam Big Grin

a co do premium staminy xD Ten char nie widział go od początku gry xD hhahah Big Grin tylko gdy założyłem konto to przez 2h była staminka, później kręciła się w granicach 18-35h Wink

REPUT MILE WIDZIANY Big Grin
#32
Ciągle słysze o jakiś hakasz boszsze ' /
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#33
chipsu co ty miales na kompie,ze hacka dostales ?;] vt 2.1.4 ? albo cos takiego ?
#34
Niedawno pobrałem Vt Smile Ale też nie stosuje się do zaleceń tibia cast i otwieram ten syf przez google chrome Smile
Nie pobieram gówien nie potrzebnych, nie aktualizuje JAVA jak mnie o to prosi jakaś stronka itp Smile
Tylko to jebane VT albo Cast Big Grin
Bo pobranie Tibii z Tibia.com nie wchodzi w gre Big Grin

REPUT MILE WIDZIANY Big Grin
#35
moze juz wczesniej miales jakis syf na kompie, a typ akurat sobie przypomnial o tym czy cos. wazne ze juz formata zrobiles Smile
#36
no ja zrobilem formata 1 raz od roku.

nawet nie wiem przez co mialem hacka xD stawiam na vt wersje 2.1.4 bo to syf jakich mało. 1/10 wersji 2.1.4 jest czysta xD
#37
Szeldo, Mam Laptop specjalny tylko do tibii. Jest na nim Oprogramowanie (Niezbędne przecież)
Tibia, TibiaCast, Ventrilo 2,1,4 , Skype, AQQ no i BBOT Smile

A to stan na teraz po hacku i lekkim odrabianiu strat Smile
dodam że zapożyczyłem się tylko na 10k Smile
[Image: 48747015278111357958.jpg]

REPUT MILE WIDZIANY Big Grin
#38
ja postawie 130 ek na swampy mysle,ze tez zarobi na eq xD
#39
A ty grasz na aurorze? Smile
JBC miałbym do wymiany 51 MS (Master jak kupi pacc Smile ) na aurorze, za jakiegoś kine na innym świecie Smile

Panowie mógłby mi któryś doradzić jakieś miejsce, gdzie bardzo szybko zarobie hajs Smile ?

REPUT MILE WIDZIANY Big Grin
#40
z takim eq to ciezko bedzie xD humany badz corymy. nic innego mi nie przychodzi do glowy.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)