Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
90 + ek
#1
ma ktoś skrypta dla 90+ eka?
#2
ja mam blue djinny na sell z soft refilem etc.
#3
blue na candii są zajebane szczerze mówiąc, a poce mało warte, ciężko by było zarobić. ale jakbyś miał kilka skryptów no np te blue + ze 2-3 inne to mogę kupić. bo tak 1 to lipa, będzie w chuy zabocony i co ja zrobie nic.. ;p rozumiesz mnie
#4
nie wiem w najblizszym czasie bede robic kaimany i corymy w ph z soft refillem. tak na 99 %

lecz jeszcze musze sie zmotywowac bo to dla brata xd
#5
corymy ph mam, ale coraz wolniej lvl leci, już mam prawie 92 wbity i około 5,5h potrzeba na każdy następny lvl ;p a kaimany to trzeba frontiera rozpoczacSad
#6
niestety troche to trwa musisz 8 misji chyba zrobic by miec manashopa.

ciezko jest ek nie wastujac wbijac lvl szybciej niz 4-5 h :]
#7
po co 8? na forum jest skrypt gdzie wystarczy miec rozpoczeta 1 misje zeby miec refilla w edron, a jak skonczysz to w farmine Smile

w sumie to fakt, nie liczy sie lvl, ale ilosc kasy zdobyta na wbicie 1 lvla Big Grin

a lvl masz chyba spory, wiec na pewno masz skrypty, ktore uzywales na lvlu 90-1xx wiec moglbys zrobic z tego paczke i np za symboliczne 5zl sprzedawac Big Grin
#8
po co biegac do edron ?? misje sie robi raz,a zawsze sie przyda jakby ktos robil servica.

nie mam takiej paczki :] po za tym ciezko wrzucac skrypty z ktorych sie korzysta.
nie mam sporego lvl bo 110 + dlugo nie bocilem do tego byl hack xD
#9
skrypt mogę sprzedać np na mutated raty/tigery/baty bije 1 undead gladiatora
#10
ale kotleta odgrzales


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)