Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja
#1
Witajcie, nie jestem tak naprawdę tutaj nowym użytkownikiem, z tego względu że miałem już parę kont. Mam propozycję. Widziałem że narzekacie, mało osób robi skrypty dla rp. Więc ja bym mógł robić na życzenie. Musicie podać informacje i takie inne tam. Gdzie jaki lvl.. I oczywiście tylko RP.

Co chciałbym uzyskać w zamian? Reput, nic więcej dajesz reput, dostajesz skrypt. Jeżeli coś idzie nie tak.. Jakbyś chciał, informujesz mnie o tym, a ja go poprawiam tak jakbyś chciał.
#2
Można sprobować :> mogłbyś sprobować czegoś trudniejszego np parne pola czy choseny lub goroma/ss?
Czy dałbyś rade? Big Grin
#3
zombie yalahar 65rp ;d najlepiej by był z royalek i chodził softy ładować
#4
jak chcesz robić coś takiego, to odwiedzaj forum przynajmniej raz dziennie, bo nikt nie lubi czekać na darmo, a niektórzy zbierają stamine z myślą o tym, że zrobisz im ten skrypt.. (nie pisze tu o sobie, bo nie gram rp, ale myślę o innych)
#5
Dziękuję Ci bardzo, za tą radę kolego. Tylko widzisz ja nie zawsze mam czas bo chodze do szkoly wieczorowej a rano czasami ide do pracy. Wieć, trzeba zrozumieć człowieka.
#6
widzisz... chcesz komus pomoc to jeszcze ma pretensje xd
#7
(02-22-2013, 07:38 AM)Kajtek Wrote: widzisz... chcesz komus pomoc to jeszcze ma pretensje xd

haha nie prawda. tylko informuje, bo z wlasnego doswiadczenia wiem, ze niektorzy tak sie oferuja, ze zrobia skrypta, a leca w wala.. tydzien mija i skrypta jak nie bylo, tak ni ma.
#8
widzisz tez tak czasem mam xD mialem zrobic te 4 skrypty dla ciebie,a nawet mi sie nie chce. kilka dni temu testowalem te roty w thais i po 15 h biegania nie wszedl na dragi.
#9
dokładnie, o tym pisałem. nie wiem czemu mi wszedł tam na dragi. mam wersje 8.5 boce już z 4 dzień na salamandrach venore ;p kasy mam 1k/h. co prawda na rotach byłoby na pewno dużoooo więcej, ale ... sam wiesz;p co do tych 4 skryptow to nie wiem czy się przydadzą, bo teraz boce na corymach, mam zamiar wbić na nich 110, kupić hfa i iść robić taska na gsy ;p
#10
no ja jednak wracam do 8.4 i zwatpilem z corymow w ph xD
8.5 sie crashuje wiec nie mam zamiaru padac jesli sie wylaczy bot :/
#11
to co teraz klepiesz, jesli nie corymy?

ja raz na nocke puscilem, to 4 boty sie scrashowaly, tylko jeden ocalal, ten na ktorym mi najmniej zalezalo xD
#12
tzn nie boce na corymah w ph :] carlin sa moje wiec tam boce bo mam zawsze wolne. albo biega mi jakis noobek to staminy zjechac nie potrafi wiec duzo mi nie ksuje. tak to blue djinny itd itp

3 chary tylko mam dziennie ;(
#13
te 3 chary to pewnie 100+

ja mam 1 chara 90+ z pacc a reszta 38,34,30,27 facc
#14
130 + 90+ na paccu i 100 + na faccu
#15
Kajtek Ty pykasz na n pvp?
#16
pamietasz moze na czym wbijales lvl od 50 na pacc ?
#17
(02-22-2013, 05:55 PM)Kaap Wrote: Kajtek Ty pykasz na n pvp?

1 chara na npvp, a tak to na pvp gram.

(02-22-2013, 07:28 PM)szeldo123 Wrote: pamietasz moze na czym wbijales lvl od 50 na pacc ?

od 40 do 70-75 siedzialem na humanach, mialem caly czas wolne albo z 1 osoba wiec bylo dobrze.

ale mozna zawsze wlaczyc chara na misctrock/cyclopolis/zolwie/jesli jeszcze nie wbiles rownego 50 to jakies taski tarantule/ malpy tez dobre.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)