Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 2.6 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shadowthorn knight (firestarters)
#21
(05-04-2013, 03:38 PM)Piwo Wrote: po tescie stwierdzam ze skrypt nie jest full afk Smile dodales tylko fullchecka bez labeli, ja go sobie przerobilem na fullafka Tongue

Ja tam na afk nim bociłem i było dobrze. A że tak spytam, co to są te labele, po co i jak się je ustawia? W poradniku, według którego się uczyłem robić skrypty nie ma słowa o tym Wink
#22
Labele ustawiasz np. na początku spawna i na początku drogi do dp, nazywasz je sobie załóżmy hunt oraz refill, w Fullchecku wtedy możesz wpisać np. 'Full refill Else hunt Code cap<30' i wtedy gdy będzie powyżej 30 cap to pójdzie do labela hunt, a jak będzie poniżej to do labela refill. Chodzi o to że Fullcheck z labelami przekierowuje do danych labeli jeśli wartości są większe, lub mniejsze niż podane i nie przeskakuje automatycznie do pierwszego wpt tylko do podanego labela. Trochę pomieszałem chyba, ale raczej zczaisz o co chodzi :)


--Kropek ;)
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#23
No mniej więcej. Ale to i tak bez tego można zrobić skrypt 100% afk i te kilka, które zrobiłem to działają bez tego : P
#24
Jasne że można i do tego na forum jest dużo takich skryptów :) Ale labele mogą znacznie ułatwić życie, bo możesz dać kilka Fullcheck'ów, lub też przydatne są do Protectora gdzie ustawiasz np. Enemy on Screen i Go To Label. ;)


--Kropek ;)
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#25
no nie wiem, mi nie wracal na refile na twoim orginalnym skrypcie dlatego go sobie przerobilem


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)