Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bot Stoi i Stoi.. Pomocy
#1
Zrobiłam skrypt, pięknie chodzi, wszystko idealnie, no lepiej sobie nie wymarzyłam
Ale, jest problem gdy obejdzie resp duuży bardzo troche zajmuje, dociera do punktu (full check, czyli gdzieś na początku expowiska i stoi... ) i czeka na jakieś oklaski.. nie wiem co robić?? Czy możecie coś poradzić Smile jak by się rozwiązało to udostępnie ten skrypt (dragi yala, zachodzi na wszystko,zbiera,sprzedaje,odkłada,kupuje, itp,bije czarami)

piszzcie wszystkie pomysły Smile na pewno reput poleci!
#2
jak zrobilas juz fullcheck lebel to sprawdz w poradniku czy na pewno jest on dobrze zrobiony jesli tak to zaraz po fullcheck robisz lebel depo i kierujesz sie do dp wplacasz/wyplacasz kase odkladasz loota i kupujesz supple potem wracasz w to samo miejsce do lebela "exp" i zapisujesz z tego co piszesz to blad musi byc w fullchecku albo bot nie moze znalesc pointa do ktorego ma isc jak ma xx czegos tam
#3
wrzuc fragmenty albo calego skrypta to ci powiem co zjebales. chyba,ze jakos magicznie go ustawiles xd
#4
yala drags



wrzucam ten skrypt, może ktoś zechce przyjrzeć się z bliska temu
bo ja już nie mam pomysłów
#5
wrzuc na forum,a nie na jakis inny link.
#6
ok ; P
.bbot   Yala_Dragons.bbot (Size: 13.11 KB / Downloads: 32)
#7
jak tylko bedzie mozna wlaczyc bota to go sprawdze
#8
ok, i jak tam działa wam ?
#9
powinnas na poczatku skryptu dodac lebel exp pozniej w fullchecku tak jak jest poradnik na forum a dopiero lebel depo robisz i bedzie dzialac mozesz to edytowac zeby od nowa nie robic tylko pamietaj zeby pozycje sie zgadzaly i lebel exp byl w podobnym miejscu jak depo
#10
dałam na początku label exp, ale nie wiem o co chodzi Tobie dalej
fullcheck tak jak na forum czyli na początku i końcu?
i gdzie ten label depo dać?
#11
fullcheck dodajesz jak obiegniesz caly exp i wtedy bot sprawdza czy ma dalej expic czy isc do dp potem dajesz lebel depo i tyle bot bedzie sam wybieral czy ma isc do depo czy znowu expic


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)