Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wejdź i pomóż
#1
Wink 
Siema mam 2 małe problemy chodzi o to że w bbocie jest opcja anty push i ona nie działa jak powinna gdy włączam ją to rzuci 2 gp i to wszystko a jak włączam ją jeszcze raz to już nic nie rzuci może macie jakieś rozwiązanie na to bo czasem mi jest potrzebne a drugi problem to w Opcji war tools > basic war > exiva target i jak ją zaznaczam to nie exiwuje moje ostatniej ofiary jak ją zgubie to też chciałbym rozwiązanie. Z góry dzięki.
#2
(02-26-2013, 02:44 PM)sares2 Wrote: Siema mam 2 małe problemy chodzi o to że w bbocie jest opcja anty push i ona nie działa jak powinna gdy włączam ją to rzuci 2 gp i to wszystko a jak włączam ją jeszcze raz to już nic nie rzuci może macie jakieś rozwiązanie na to bo czasem mi jest potrzebne Z góry dzięki.




Mam bota od 10 min a juz to rozgryzlem -.- jest tak ze rzuci ci te 2 gp a potem nie dlaczego dlatego ze on rzuca 2 gp potem 2 empty potiony i znow 2 gp albo 2 gp >2 worm>2 gp


Tak wiec kup z pol bp robaczkow i pol bp gpkow i wtedy wlacz napewno dziala bo tak zrobilem i u mnie smiga.


a co do tego drugiego to muszisz wpisac slowo exiva i wtedy exivuje ci targeta nie piszesz np na defualt exiva "blala tylko piszesz samo exiva

Pomoglem reput Big GrinAngel
................ Kliknij TU i zobacz jak CZESIO daje repucika ...............
Pomoglem Daj REPUTA
#3
Co do anty pusha to zgadzam sie z edwino4 musisz miec gp i robaczki zeby ci na zmiane rzucal.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)