Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Account has been deleted
#1
Siema dziś dostałem bana na postaci using unofficial software to play Account Deletion (unacknowledged) a korzystałem tylko z leczenia i anty afka pacc i knight 90 skile poszedl sie jebac i 60 ed :<
#2
Trzeba bylo nie bocic.
#3
uzywales wczesniej np tibia auto? ja tak mialem, zrobilem sobie 2 konta i na jednym uzywalem tibia auto, a potem bbota, a na tym 2 koncie tylko bbota i jak latwo sie domyslic, te konto, na ktorym najpierw uzywalem tibia auto, a potem bbota zostalo skasowane. niby ludzie dostaja bana za bota, ale to raczej za obraze, wulgaryzmy itd, na pewnym forum widzialem temat, ze gosciu napisal w tibi slowo 'dupa' i usuneli mu postac, mial okolo 300+ lvl juz nie pamietam. takze za samego bbota raczej bana nie dostales, chyba, ze uzywales unsafe options, ale ja nie wiem, jestem tylko szarym graczem Tongue
#4
Bbot to wykrywalne scierwo Wink
This account has been banished from Tibia because of repeated lesser rule violations or a single very severe rule violation. The account will be deleted.

125 ms bot knajty itp poszly sie jebac Wink

ps nie uzywalem zadnych unsafe options ani zadnej tibi auto Wink
dziekuje dowidzenia
#5
To lipa , moje 9 kont nawet nie ruszone xD
#6
Moje 16 też przeżyły. A jechałem nimi na mc ile wlezie Smile

Wie ktoś kiedy będzie aktualizacja?
#7
Po części często bana ostatnimi czasy dostaje się za wyzwiska itp., a nie za samego bota choć są wyjątki jak te mongoły Smile
#8
wszystkie boty sa wykrywalne :]

a co do pisania glupot na tibi/forum tibi to darujcie sobie. Za takie cos nie dostaje sie deleta podczas massbanow.
Ale smieszne sa wizje cipsoftu. Ziomek dostal deleta za napisanie na forum "sprzedam Dvd, 500k " czy jakos tak. Odpisywal na rowniez glupiego posta "sprzedam prace maturalna" xd
#9
Też dostałem bana ;D na knighta, który na 19 dni pacca był tylko nieco ponad 70 min online xd
#10
Bbot to scierwo jak dla mnie najgorszy bot Smile tibia auto juz lepsza
#11
Co fakt, to fakt. Bbot chujowy ale na tibia auto po 2-3 mass ban mnie łapali, a na bbot już jade tyle czasu i nic.
#12
trzeba umieć bocić to wszystko
#13
(02-27-2013, 06:14 PM)Kiwak Wrote: Bbot to scierwo jak dla mnie najgorszy bot Smile tibia auto juz lepsza

Już nie płacz tak Big Grin Ja boce od wakacji na bbocie i jeszcze na żadnym charze nie dostałem bana
#14
po pierwsze, to nie ma czegos takiego jak 'umiec bocic' debile. i wyzywanie ludzi za to ze dostali delete nie ma sensu, na forum ibota jest jednak wieksza kultura :/

ludzie dostaja delety na 300-400 lvle i kazdy wie ze jest prawdopodobienstwo deleta. male, ale jednak jest.

jak juz ktos wspomnial, kazdy bot jest wykrywalny.

ja uzywam bbota od prawie roku i dzisiaj PIERWSZY RAZ dostalem delete, na szczescie na noob konto z 30 lvlami ktorymi 24/7 bocilem swampy
#15
Używam bbota już trochę czasu tylko że miałem przerwę jakies 3-4 miesiące i teraz dalej używam i nie dostałem bana Tongue dziwi mnie jak ludzie piszą że scierwo itp. fak nie jest idealny ale cena mówi sama za siebie, ale jeśli macie prenensje to po prostu grajcie ręcznie
#16
Witam moim zdaniem to nie jest tak ze o bot jest wykrywalny itp , wydaje mi sie ze jesli bocicie 24/7 to nie dziwcie sie ze dostaniecie predzej czy pozniej bana jesli was zreportuje 20 osob przez te 24 godziny pozdrawiam : )
#17
Ja boce 24h i bana od 6 miechow nie bylo. 3-4 massbany byly
#18
Każdy bot jest wykrywalny. Używając bota trzeba być świadomym że prędzej lub później konta zostaną usunięte
#19
szkoda ..
na szczęście ja nie dostalam
#20
jak mam kilka postaci na jednym koncie i boce tylko jedną to usuwają cale konto czy tylko tą postac na której używalem bota?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)