Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anty push.
#1
Witam. Mam takie pytanie odnośnie bbota 9.82 nie ma, a przynajmniej nie widze takiej opcji jak była wczesniej BBot Tools Menu gdzie pojawiala sie tam anty push, fast hand itp. Bardzo potrzebuje miec ta opcje przynajmniej na anty pusha.
Prosze o szybka pomoc.
#2
(07-16-2011, 12:34 AM)Hunger Wrote: War Macros:

[macro]200 {Anti Push} X:=Self.X Y:=Self.Y Z:=Self.Z Map.HasID(3031, !X!, !Y!, !Z!)<>1 Map.Thrown(3031, 2, !X!, !Y!, !Z!)<>1[/macro]

[macro]200 {Push MAX } ID:=3031 ## ID OF ITEM ON GROUND X:=Self.X Y:=Self.Y Z:=Self.Z Map.PickUp(!ID!, -1, 0, !X!, !Y!, !Z!)<>1 VarSub(Y, 1) Map.PickUp(!ID!, -1, 0, !X!, !Y!, !Z!)<>1 VarAdd(X, 1) Map.PickUp(!ID!, -1, 0, !X!, !Y!, !Z!)<>1 VarAdd(Y, 1) Map.PickUp(!ID!, -1, 0, !X!, !Y!, !Z!)<>1 VarAdd(Y, 1) Map.PickUp(!ID!, -1, 0, !X!, !Y!, !Z!)<>1 VarSub(X, 1) Map.PickUp(!ID!, -1, 0, !X!, !Y!, !Z!)<>1 VarSub(X, 1) Map.PickUp(!ID!, -1, 0, !X!, !Y!, !Z!)<>1 VarSub(Y, 1) Map.PickUp(!ID!, -1, 0, !X!, !Y!, !Z!)<>1 VarSub(Y, 1) Map.PickUp(!ID!, -1, 0, !X!, !Y!, !Z!)[/macro]
#3
Kajtek a moglbys mi jeszcze wytlumaczyc gdzie mam to wkleic i jak wlaczyc zeby te skrypty dzialaly, bo ja od niedawno na bbocie smigam.
#4
A jak zrobic by podniósł nap 5 spearow a nie wszystkie pisalem na pw ale nie odpisales
#5
Da się takiego anty pusha ustawić na dany klawisz?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)