Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BBOT NIE DZIAŁA !
#1
Niestety BBOT PO UPDATE Nie działa mi nie wiem z jakich przyczyn, ale chce bocić a niestety bbot mi mozliwość jak narazie nie daje


http://imageshack.us/f/822/beztytuuegfs.png/
#2
To kup nowego, wyszla nowe wersja Tibii - bot jest pod nia specjalnie przygotowywany, dopieszczany. Bledy to rzecz normalna, tworca jest czlowiekiem - nie robotem
#3
nie zamierzam kupywać nowego bota, poprostu oczekuje od bbota żeby działał a nie jakieś debugi albo niedarady go włoczyć
#4
Rozwalają mnie takie osoby, jak myślicie że napisanie tak rozbudowanej aplikacji pod każdego klienta jest proste to sami to zróbcie, nowy klient wyszedł dopiero kilka dni temu nie wiadomo jakie zmiany w kodzie zaszły wiec to normalne ze na poczatku nie bedzie jakos super działać, Cipsoft mógł troche skomplikować kod tibii przez co mogą być teraz problemy ale rozwiązanie ich to tylko kwestia czasu ; ) cierpliwości ludzie...
#5
jak ma byc cierpliwy ktos, kto nie ma zbyt duzo siana, wyda 12 zl na bota i 30 zl na pacc i chyba oczekuje ze dostanie to za co zaplacil, czas premium bota moga zatrzymac i powinni a nie robia tego, czasu pacca nic nie zatrzyma. kazdy normalny w tej sytuacji nie jest zadowolony ze nie dostaje tego za co placi ! mi siana nie brakuje ale osobiscie czuje sie oszukany na pieniadze, nie zaplacilem za 20 dni sprawnego uzytkowania bota tylko za 30 a nie co chwile update jakis a dzis od rana jak chciale postawic to wogole sie nie wlacza invalid account error 700000 i wszystko, na stronce jakos passy dzialaja. dobra robota bmega


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)