Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwny Problem :O
#1
Witam. Mam bardzo dziwny problem mianowicie miałem 3 takie przypadki dzień po dniu, że o godzinie 7:58 dostaję alarm (Disconnected) i rzeczywiście zostałem rozłączony z serwerem Tibi. Pierwszy raz to było na wersji bota 8.7 myślałem że to dlatego tak się dzieje bo ta wersja była niedopracowana ;]. Wczoraj gdy pobrałem wersję 8.8 odpaliłem bota wszystko pięknie ładnie otwiera BP, leczy się etc. wszystko OK, ale dzisiaj o 7:58 ponownie alarm (Disconnected) wyłączyłem tibie i bota odpaliłem ponownie Klienta tibi i bota i gdy załadowałem config bot zrobił 2-3 kratki do następnego point-a i alarm (disconected) i powiedzcie mi gdzie leży problem ^^. I mam też drugi problem bo Paladynem gram sobie sam i w Healing wszystko zapisuje w ilu % czy konkretnej liczby ma się leczyć wszystko ładnie ale nie jest zaznaczone że ma się leczyć i za każdym razem muszę sam zaznaczać żeby się leczył ale to mały problem z tym co napisałem wyżej ;]

Zapomniałem dodać jeszcze że ten alarm z Disconnected nie ma nic wspólnego z moim internetem, ponieważ dostęp do niego mam cały czas i nigdy się nie rozłączam z serwerem ;]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)