Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Looter oszukuje
#1
Witam wszystkich ;]

Mój problem jest taki, że Bbot zbiera loota ale w LOOT HUD pisze np.
Looter Statistics
time ring : 2 (2,04/hours)
a w BP mam tylko jeden, nie wiem czy poprostu bot się buguje bo CAP'a mam dużo, BP otwarte a w nim znajduje się tylko 1 time ring.
Tak samo jest z innymi przedmiotami.

Proszę o pomoc Smile
Pozdrawiam
#2
Miałem tak kiedy bot przerzucał mi przedmioty z bp do innego bp ustaw dobrze w looterze to powinno pomóc , a co do ringa to kiedy założysz go aby działał i potem włożysz z powrotem do bp to bot odczytuje to jako wylootowany przedmiot i dodaje go do listy
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#3
to spider silki też zakłada?....
mam wszystkie itemy na bp 1 a golda na bp 2 wiec nie powinno być takich numerów tak samo jak z k legs, mam napisane ze 2 a w bp 1 i w dp zero..
#4
napisałem A CO do ringa więc nie wiem po co ta twoja głupia odpowiedź , ja tak nie mam więc nie pomogę
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#5
napisałem u góry np. ring nie mówię tylko o ringu.
proszę czytaj uważnie.
#6
czasem jest tak ze bot otworzy cialo i juz ma brac itema, ale np zauwazy potwora i leci w jego kierunku, a o itemie zapomina. mialem to samo tyle ze z bohami. nawet jak mam ustawione loot before kill. wina bota.
#7
Dałem przykład z ringiem , proszę włącz myślenie
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#8
A sprawdzałes w tibi w Server Logu czy tam masz jeden ring czy dwa zloocone ? (ring to tylko przykład)
Jeśli są dwa to okej. bot cie oszukuje. jeśli jednak są dwa to pewnie złapałeś się na buga że bot przełożył itemy z jednego bp do drugiego ! czasami tak się dzieję jak się zamknie plecak i otworzy inny.

Jeśli masz natłok wiadomości w Servr logu to polecam odznaczyć w Option> Console Show Events i Show status Wtedy w zakładce Server log będą się wyświetlać tylko informacje o locie
#9
przypomnialo mi sie. czasem jest tez tak, ze jak masz ostatnie miejsce w bp to wlozy kase, a itema juz nie. sam bylem swiadkiem jak tak zrobil. wzial kase, a haunted blade zostawil ;p


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)