Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za bota na rl tibi.pytanie
#1
Mam takie pytanieBig Grin Jak myślicie co może się stać przyczyną złapania bana na rl przy użyciu bbot? Bo wiele osób narzeka na bbot że łatwo można bana złapać no ale jak? Nawet jeśli ktoś wyśle na nas raport że bocimy to jak to jest sprawdzane?
#2
Tu chodzi o program a nie jego 'funkcje' , raporty zazwyczaj nie działają , nikt nie wie jaka jest przyczyna ani jak Cip go wykrywa po prostu używasz bota i tyle
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#3
no tak ale skoro ziomek mowi ze dostal bana kilka razy a jego kolega uzywa bbot na 300+ to jakaś przyczyna tego jest Smile. Bo nawet w bbot widziałem jakąś funkcje ktorej lepiej nie uzywac bo coś tam z banem. więc źle mówisz z tymi funkcjami.
#4
z tego co slyszalem to dostajesz reporta i ktos z pracownikow cipsoftu (gm) jak ma czas to cie sprawdza ;] btw. pogratuluj typkowi co na 300+ uzywa bbota ;]
#5
Ibot chyba ogolnie najlepszy nie? ;p
#6
no tak, Ibot symuluje ruchy gracza, tj. z technicznego punktu widzenia jest niemozliwy do wykrycia (teraz wprowadzili losowe waypointy) jedynym powodem wykrycia na IB jest bocenie full afk, jesli gm do ciebie podejdzie i psize do ciebie a ty go ignorujesz i biegasz dalej to jest oczywiste ze bocisz : D
#7
Nie ma kogos takiego jak GM. Tak trudno to zrozumiec?

http://forums.bmega.net/showthread.php?t...9#pid40989
#8
kazdy bot jest wykrywalny to kwestia tego jak go uzywacie i gdzie
#9
nie wydaje mi sie. czytalem na forum że typo dostał bana za bota a nawet go nie używał. być może myślał że bana można dostać jedynie za bota, ale prawda jest taka że można złapać bana za wiele innych rzeczy. np słowa czy podawanie jakiś linków czy coś. Ale mimo że bbot jest łatwy w obsłudze i tani to i tak posiada mase błędów;/
#10
Za uzywanie botow nie ma banow, konta sa calkowicie usuwane bez mozliwosci wnoszenia skargi na taka decyzje.
#11
nie rozumiem Twojej wypowiedzi.
#12
(03-24-2013, 05:21 PM)Asimov Wrote: nie wydaje mi sie. czytalem na forum że typo dostał bana za bota a nawet go nie używał. być może myślał że bana można dostać jedynie za bota, ale prawda jest taka że można złapać bana za wiele innych rzeczy. np słowa czy podawanie jakiś linków czy coś. Ale mimo że bbot jest łatwy w obsłudze i tani to i tak posiada mase błędów;/

Za uzywanie bota nie ma tylko bana. Bana mozesz dostac za wiele innych rzeczy, ale nie za botowanie. Za to jest surowsza i nieodwolalna kara - delete.

Za uzywanie bota jest az usuniecie konta, bez zadnych banow, ostrzezen oraz mozliwosci wniesienia skargi na taka decyzje.

Nie rozumiem czego nie rozumiesz.
#13
o to co napisałeś xd że za bota nie ma bana tylko delete odrazu Big Grin
#14
Nie wiem czy to zart czy co, ale czasy sie zmienily.
Kiedys byly bany, final warningi, etc.
Teraz wykrycie przez Automatic Detection Tool jest rownoznaczne z usunieciem konta.

Innymi slowy, skonczylo sie cackanie.
#15
Tak na prawdę wszystko jest teraz do wykrycia. Ludzie tak samo dostają bany z inne boty np. jak magebot itp.
zawsze jakiś % graczy jest wykrywalny . Kwestia szczęścia lub nie.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)