Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 3.4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2x Konta Premium
#1
Tongue 
Witam postanowilem zrobic sobie temat i przedstawic wam moje pierwsze 3 moneymaking knight. Bede staral sie dodawac zdj systematycznie. Dodam ze bbot nie zlapal mi wszystkich adv zdj.. Zaczynam od 0 i jest to server pvp. Zapraszam do komentowania . I nie czepiac sie ortografi bo slaby jestem w tym Big Grin



Postac A:
[Image: beztytuucem.png]


Postac B:
[Image: 23700600.png]

Postac C:
[Image: 10441020.png]
#2
troche za mala rozdzielczosc wybrales przy wrzucaniu zdjec na imageshack ;p nastepnym razem wybierz wieksza, bo slabo widac. reput na zacheteSmile
#3
no zdeczka przesadzilem Big Grin postaram sie lepiej przy nastepnych zdj Smile dzieki
#4
po ss skoncze sprzedawac loota i wrzuce ss do mojego projektu takze zapraszam za jakies 10 min do mojego tematuSmile
#5
Postac A:
[Image: lvlk.png]
[Image: stankontae.png]



nie wiem czemu brakuje kilka zdj ale nie znam powodu bot nie zrobilSad
#6
te 70k to zarobione na tym charze od 8 do 28 lvl? Big Grin
#7
od 8 na salamandrach siedze Big Grin kasa + creature produkty selalem u yasira w carlin
#8
to niezle, ja od 8-30 jakos z 30-40k w kasie mialem, a z creature productow to zapraszam do mojego tematu zobacz ile uzbieralem przez jakies 2-3dni
#9
ja mialem tez jakies 40k w kasie i reszte z produktow Big Grin
#10
Postac B:


[Image: jazdak.png]
[Image: jjjazda.png]
[Image: statydi.png]

To co jest w tym pseudo kółeczku to jest do sprzedania i wychodzi 8.8k wiec dodac do banku to jakies 71k ;] a sorki ze nie ma wiecej zdj no ale bbot nie robi nie wiem czemu ; (
#11
Postac: C

[Image: 3333jw.png]
[Image: 333333x.png]
[Image: ostatniez3.png]
[Image: stanc.png]
To co na czerwono to czekam az yasir pokaze sie w carlin Smile
aktualny stan konta po 3 dniach bocenia i zjechania staminy na wszystkich postaciach wynosi:
16:31 Eva: You certainly have made a pretty penny. Your account balance is 261040 gold.

Postac A: 0 dead
Postac B: 1 dead
Postac C: 4 dead
#12
ładnie ładnie
3 dni i 263k czyli na premium scrolla zarobisz w 18 dni Smile) Gratuluje gdzie zamierzasz dalej bocić
#13
chyba bd bocil gdzie bocilem jest pusto nikt mnie nie pekuje zdarzyło sie to 1 raz wiec zostaje tym bardziej ze nie bd skilowal ani tracil na lepsze eq Big Grina kasa jest niezla :pp
#14
Stamina juz prawie odrobione wiec bd juz na nocke gotowa Smile
#15
lvle te same? ile juz kasy? wpadnij do mnie dalem ss wszystkich charow
#16
te samo bo nie bylo staminki ; < ale juz postac A ma 38 staminke wiec wnocy bd bot ;] stan konta to 260k i do tego jeszcze creature produkty sa na sell
#17
Wiecej ssow ! Big Grin
#18
Tego jednego chara stawiasz na swamp trollach w Venore ?
#19
stawialem ale non stop tam pk i 2 x dead wiec wlaczylem go tak jak poprzednie Smile ssy bd jutro bo dzis nocka Smile
#20
A:
[Image: jakisbot.png]
[Image: blbllb.png]
B:
[Image: 67050630.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)