Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 1.6 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Rookgard for rookslayers
#1
[center]Siema,

do swojego projektu dołączę rookslayera tak dla jajców.
potrzebny był mi skrypt full afk na rookslayerow, ale nic nie znalazłem, więc sam sobie zrobiłem. uwinąłem się w około pół godzinki Wink.
skrypt możecie puścić tutaj: [Image: eseses.png] na mapce zaznaczone czerwonym kolorem gdzie mozna puscic skrypta i bedzie dzialal na 100% skrypt idzie na spider laira na sam dol bije wszystko nawet jednego rotworma, wychodzi idzie na trolle, potem na beara kolo waspow, potem na waspy, wraca, wchodzi na dol do bugow i wychodzi druga strona i znow idzie na spider laira i tak w kolko. zbiera bear paw, honeycomb, wolf paw, cherry i golda. kupcie kilka small health potow, bot uzywa small health pota gdy ma 21hp. jezeli juz pobraliscie i pusciliscie, to moglibyscie nagrodzic moja prace reputem. chyba jako jedyny na tym forum zrobilem tak obszernego skrypta na rooka.[/center]


Attached Files
.bbot   ultimate rookgard script by szeldo123.bbot (Size: 10.47 KB / Downloads: 151)
#2
Elegancko Reput leci Smile
#3
Przez ile godzin testowaliście ??
jaki będzie exp/h ?

szkoda że w bbocie nie da się ustawić skrypta na zamieninie gp na platynki w banku (bo teraz nie wypada plecak na rooku to nie ma się co martwić można cała mammone nosić w bp)
#4
ja mam za mały lvl na swoim rokslajerze i troche potkow mi idzie. chyba 4 na 2,5h. testowałem całe 4 rundki, wszystko dziala. u mnie na roku biega 42lvl boter i ma skrypta, ze jak do niego podejdziesz to cie odpycha. expa mialem 4k na 1h ale na spider lair mialem wiecej
#5
refresh, odswiezam. na skrypcie wbilem 27 lvl
#6
Ale nie ma anty trapa czy jak to nazwać, bardzo często ktoś mnie blokuje na wierzy z trolami, wystarczy koryto i się nie ruszyłem przez 45minut
#7
ok po upie dodam zeby rozwalal koryta itd.
#8
Jaki level wymagany? Lepiej niz na wolfach leci?!
#9
jest to najlepszy exp dla rookslayerow Smile
#10
ukradles scripta

nawet waipontow nie zmieniles

ROOKER BY GENERAL GUARDII.bbot (Size: 14.59 KB / Downloads: 4)
#11
troche mnie nie bylo na forum. droga dedukcji doszedlem o co chodzi temu typowi, otoz on twierdzi, ze ukradlem tego skrypta - http://forums.bmega.net/thread-10493.html otoz to nie mozliwe, poniewaz general guardii wrzucil skrypta 2 tygodnie po mnie!

data kiedy ja wrzucilem skrypta - 03-22-2013, 09:05 PM
data kiedy skrypta wrzucil general guardii 04-08-2013, 11:58 AM

pozdro dla tych ktorzy nie sprawdzili tego, a uwierzyli typowi, beka z was.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)