Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrypty, pomoc
#1
WITAM!
Przeszukałem całe forum i nadal nie mogę znaleść dobrego skrypta który potrzebuje..
Mianowicie są to salamandry w venore, znalazłem 3 skrypty ale każdy posiada " wszystko " a zarazem nic, postać w ogóle mi nie chodzi, byle w jakim miejscu odpalę skrypta..
Jeżeli ktoś ma ogarniętego skrypta na salamandry, poratujcie! REPUT LECI NA WSTĘPIE!

A druga sprawa, gdzie mogę jeszcze zarobić knajtem, 50/50, chodzi mi nawet 1.5k/h , gram na bardzo zaludnionym serwerze więc liczę na waszą kreatywność Smile
Od razu mówię że odpada north i east roty thais, ponieważ tam ciągle sa po 4/5 osób i mam 2k/h expa i 250gp/h..

Za każda, nawet mała pomoc leci reput!
#2
(03-23-2013, 09:31 PM)areeee Wrote: WITAM!
Przeszukałem całe forum i nadal nie mogę znaleść dobrego skrypta który potrzebuje..
Mianowicie są to salamandry w venore, znalazłem 3 skrypty ale każdy posiada " wszystko " a zarazem nic, postać w ogóle mi nie chodzi, byle w jakim miejscu odpalę skrypta..
Jeżeli ktoś ma ogarniętego skrypta na salamandry, poratujcie! REPUT LECI NA WSTĘPIE!

A druga sprawa, gdzie mogę jeszcze zarobić knajtem, 50/50, chodzi mi nawet 1.5k/h , gram na bardzo zaludnionym serwerze więc liczę na waszą kreatywność Smile
Od razu mówię że odpada north i east roty thais, ponieważ tam ciągle sa po 4/5 osób i mam 2k/h expa i 250gp/h..

Za każda, nawet mała pomoc leci reput!


Salamander Venore - z forum, skrypt robiony przez użytkownika drewindwalker, edytowany przeze mnie:


.bbot   [EK] SALAMANDER CAVE.bbot (Size: 11.41 KB / Downloads: 38)

start - Venore bank, włóż tam do dp z 5 bpTongue
#3
a co do zarabiania hajsu sproboj moze na folde (jakis skrypt na forum widzialem) co prawda majatku tam nie zbijesz ale zawsze cos ^^


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)