Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowe ciala / nowe deady | preview worlds / aurora / aurera | Tibia 9.90
#1
(03-23-2013, 06:35 PM)MegaNo0body Wrote: In order to fix some bridges that stucks the walking engine, a new walking engine is being worked and several changes are being made.

Today the new walking engine is being tested. I'll release a new version that fixes several issues on this week (ETA: 26/03/2013). The new version will support new corpses and preview world.

W celu zlikwidowania problemu z niektorymi mostami, ktore zatrzymuja silnik chodzenia, nowy silnik jest opracowywany oraz kilka innych zmian jest wprowadzanych.

Dzisiaj nowy silnik chodzenia jest testowany. W tym tygodniu (przewidywany czas wydania: 26/03/2013) wydam nowa wersje, ktora likwiduje kilka problemow. Nowa wersja bedzie obslugiwala klienta Tibii 9.90 pod preview worlds (aurora, aurera) oraz bedzie otwierala nowe zwloki/trupy.

Podsumowujac - przestancie spamowac i zacznijcie czytac co sie do was pisze.
26/03/2013 to przewidywany czas aktualizacji bota - oznacza to, ze w zaleznosci od tego co wyniknie w trakcie aktualizowania - moze sie ten termin przedluzyc.

Tez nie jestem zadowolony z tego, ze juz tak dlugo czekamy na update a tu jeszcze kilka dni trzeba poczekac ale czasem tak niestety bywa.
#2
No I zajebiscie .
#3
Jupii!Big Grin
#4
bump...
#5
czyli bd już można normalnie chodzić po tych mostkach na venore,troll swamp respie?
#6
Tak będzie można chodzić po mostkach przecież jest napisane.
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#7
dawac dawac;d;d;d czekam i czekam ;d;d;
#8
ani nie gadaj co chwile te forum przegladam czy już coś wiadomoo
#9
powinni zwrocic wszystkie dni kiedy nie bylo licencji bota bo dzis mial byc a dalej nie ma;/
#10
ja tez ciagle te forum przegladam i nic kupiem bota i nie moge go uzywac no bezsensu
#11
to jest jakies nieporozumienie
#12
Dobrze na preview bez botow <3 i oby tego nie naprawili
#13
chyba konkurencja ma lepszy progamik...
#14
bądźmy dobrej myśli Big Grin może jeszcze zrobią Smile
#15
wsumie jest fajnie bo botow nie ma ale kurwa nie chce mi sie leczyc recznie ;p
#16
Czy tylko ja tak mam że aktualizowali bbot pod tibię 9.90 czyli pod Tibia Preview i nadal nie wyczytuje mi gdy odpalę bbot gdy mam włączoną Tbia Preview?
#17
Czekam czekam na aktualizacje, hero na mnie czekaTongue


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)