Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BBOT AURORA !!!!
#1
Witam może wy wiecie coś na ten temat kiedy wreszcie zrobią bota pod private Aurore i Aurere?!
#2
Tez jestem tego ciekaw... mam nadzieje ze jak najszybciej Smile
Pomoglem daj reputa Smile
#3
ja pier.. ludzie jak bedzie to bedzie.
#4
najwczesnie 26 marca, tworca bota to idiota Wink
#5
nie twórca tylko ludzie. jak np ten debil cycu1233 to już chyba jego 3 albo 4 temat o tym samym. pozdro dla tego debila
#6
(03-24-2013, 05:11 PM)patryks Wrote: najwczesnie 26 marca, tworca bota to idiota Wink

mysle,ze mozesz zmienic bota i nie obrazac Bmega.

Jeśli czytasz forum to pracuje nad poprawieniem m.in chodzeniem
#7
Asimow no i chuj cię to obchodzi że 3-4 temat, a tak wgl to 2 bo na poprzedni nikt nie odpisywał. Moim zdaniem totalna porażka w ogóle to forum jest takie kurwa zlagowane że 1 temat otwieram z 10 sec i to się dzieje nie tylko mi ale innym też co mają w miarę dobre internety. Kolejną rzeczą jest wykrywalność bota twórca podaje że 10% wykrywalności jest z powodu użytkowników a to jest kolejna bzdura, wiem to bo kumpel dostał delete nie z powodu jak to mówią "ustawienia bota w noobskim miejscu"
tylko przez bota. Następnym razem jednak wybiorę innego bota bo ten jest do bani i to jest moje zdanie -.^
#8
Nie podoba się to narty kup Ibota na którego Cie pewnie nie stać a nie spinasz dupsko na forum bo tak to każdy może , jest to już któryś temat z kolei , Nizlov zrobił temat i tam wszystko pisze więc czytajcie forum a nie macie pretensje bo na aurorze bot wam nie chodzi
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#9
cycu1233 to idioto że robisz spam. na cholere ci 3 takie same tematy? 1 ci nie wystarczy ty debilu skończony? noob jestes i tyle.

Palladynek popieram. niech sobie cwel kupi ibota a nie zapierdala sms z rodziców tel na bbota.
#10
(03-24-2013, 06:07 PM)cycu1233 Wrote: Asimow no i chuj cię to obchodzi że 3-4 temat, a tak wgl to 2 bo na poprzedni nikt nie odpisywał. Moim zdaniem totalna porażka w ogóle to forum jest takie kurwa zlagowane że 1 temat otwieram z 10 sec i to się dzieje nie tylko mi ale innym też co mają w miarę dobre internety. Kolejną rzeczą jest wykrywalność bota twórca podaje że 10% wykrywalności jest z powodu użytkowników a to jest kolejna bzdura, wiem to bo kumpel dostał delete nie z powodu jak to mówią "ustawienia bota w noobskim miejscu"
tylko przez bota. Następnym razem jednak wybiorę innego bota bo ten jest do bani i to jest moje zdanie -.^

miej pretensje do takich ludzi jak ty.
Nie potraficie czytac to robicie kolejne tematy.

Prose o zachowanie kultury na tym forum nie pisze tutaj tylko do Ciebie ale takze do innych uzytkownikow !
#11
A czy ktokolwiek kaze ci tego bota uzywac? W kazdej chwili mozesz go zmienic lub w ogole przestac botowac. 12,30zl kosztowala cie licencja na miesiac, mysle, ze to niewiele i ze nie musisz czekac az sie konczy by kupic cos innego. Zreszta tutaj nikt nie ma obowiazku odpisywac na twoje roszczeniowe wypowiedzi i zarzuty.

I pokaz mi w ktorym miejscu tworca bota twierdzi, ze wykrywalnosc jest na poziomie 10%?

Tutaj sa jego 2 wypowiedzi odnosnie wykrywalnosci:
http://forums.bmega.net/showthread.php?t...2#pid40072
http://forums.bmega.net/showthread.php?t...1#pid40191
#12
Nawet te tematy się nie otworzą. Stary nie każdy którego zbanuja pisze temat na forum... Komu ma się żalić stwórcy bota? może do cipsoft bd pisał że używał bota i go zbanowali? I tak stwórca bota powie że to z jego wina a botowanie jest zabronione -.^
Jedno co mnie dziwi to to że już sporo czasu upłynęło a tu dalej nie ogarneli bota po nową wersje preview. (że tak to nazwię)
I mi się nie rozchodzi o te 12 zł tylko o to że tego nie ogarniają.
#13
Jeżeli tego nie ogarniają , stwórz własnego bota i ogarnij , wątpię , że dałbyś rade zrobić zwykły kalkulator w c++ z dobrym poradnikiem tyle na temat
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#14
Ty czytasz co w ogole piszesz i co inni do ciebie pisza?
Twierdzisz, ze tworca BBota zdeklarowal, ze wykrywalnosc jest na poziomie 10% wiec pytam gdzie to zrobil? Gdzie tak jest napisane wg ciebie?

A ty mi piszesz niewiadomo o czym i wymyslasz niewiadomo jakie farmazony.
#15
Gdzieś to widziałem na tym forum nie będę szukać tego, a dokładnie to pisało tak 90% niewykrywalności a 10% z winy użytkowników.
Moim zdaniem porażka szkoda żebym marnował paca i czekał Sad
Jedyną rzeczą która mi się w tym bocie podoba to heal i nagrywanie waypontów.
Nie ma to jak były ng i elf, słyszałem jeszcze o red bocie może go wypróbuje, ale po tym ilu typa ode mnie zbanowali zrozumiałem że te 10% banów wcale nie jest z powodu użytkownika.
Temat zamknięty.
#16
jak ktoś jest noobem takim jak ty to się nie dziwie że bany łapiecieSmile ja bocie kilka miesięcy na bbot i jakoś nie zerwałem bana czy coś. i nie płacz bobasku. noob jesteś i tyle. tylko byś na bocie grał Smile nie pisz więcej.
#17
Spróbójcie też zrozumieć ludzi. Przez te zmiany w ciałach i nowy client do światów preview pewna część użytkowników ma 2 tygodnia bocenia w plecy Sad

Jednak takiego zachowania tolerować nie można. Głupie Hejtujące dziecko które nie potrafi docenić pracy ludzi, ( a dokładnie jednego ludzia) którzy sie na czymś znają. Pewnie od małego ma wszystko podsunięte pod nos !!!
#18
seppuku takich jak ty to lać po mordzie i paczyć czy równo puchnie.
Załóż okulary "TEMAT ZAMKNIĘTY" może teraz zauważyłeś.
#19
cycu1233 zamknij się już bo nie chce mi się czytać twoich głupich wypowiedzi. Dorośnij i wtedy się wypowiadaj. Nie potrafisz expic bez bota?
#20
idzcie kurwa do szkoły, a nie od 8 godziny juz siedzicie na necie i w chuja lecicie a nie sie uczycie -.-"


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)