Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z targetem, daje rep+
#1
Postawiłem bota na chicken feathers na northpole czy jakos tak. (nad carlin)

W killerze ustawiłem zeby chicken mial priority +5.

1. sytuacja: Gdy postać widzi kurczaka. Zaznacza go i zaczyna do niego biec. Po chwili "odpuszcza sobie" i idze do kolejnego wp. Angry

2. sytuacja: Gdy postać widzi 2 kurczaki wybiera jednego, potem zmienia na innego i tak w kółko, aż odpuszcza sobie obydwa i idzie do kolejnego wp. Angry

Chce zeby postać jak zobaczy kurczaka to niech idzie za nim do usranej śmierci, aż go zabije i otworzy.

Proszę o pomoc! LECI REP JAK WAM SIĘ UDA!

EDIT: Można powiedzieć, że dla bota ważniejsze są waypointy niż zabijanie kurczaków. Zaznacza kurę ale nadal łazi po waypointach, do kury raczej nie podchodzi. Sad
#2
dzięki, ładnie to przedstawiłeś i nawet wrzuciłeś ss Oo
Pomogło.
rep+ leci
#3
Dolaczam sie do tego samego problemu co Jerba ;p
Tez mam problem z targetem. Daje rep + Exclamation
Pozdrawiam
#4
A macie zaznaczone Auto Follow w Tibi? Też tak mam, wydaje mi się że to ochrona przed biciem potworka zza sciany. W moim przypadku to wyglada tak że gdy za dlugo bije potworka bez hita to on go sobie odpuszcza i szuka kolejnego. Jeżeli nie macie auto follow to możliwe że sie miota(bo w killerze on odrazu podbiega jezeli macie distance 1, a potem może mu wpt zawraca w głowie) nie widze innego wyjaśnienia. Odpiszcie co do Auto follow(zielony ludzik kolo 100% attack/50% atk %0 def/100%defence.
#5
options --> general--->auto chase off
#6
przy długim biciu potwora postać przerzuca się na innego , to jakaś forma antytrapa Huh
#7
Mam ten sam problem prosił bym o jakieś wskazówki . Potrzebuje by bot jeżeli zacznie bić jeden target to go do końca zabił a nie zmieniał pod czas bicia na inne co chwilę. Proszę o pomoc.
#8
zaznacz follow w grze i odznacz options/general/auto chase off będzie bił potwora aż go zabije.
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#9
w Warbocie- Target lock


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)