Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nici z bota?
#1
Czyli dzisiaj nie wyjdzie wersja 9.90? Proszę o krótkie odpowiedzi. Smile
#2
Widocznie nie ;d
#3
poczekaj kurwa chwile, twórca też ma życie, może sobie teraz dyma pannę? -.-"
jak nie dziś to jutro, możesz nadal bocić na tej wersji...

@edit
poczytaj troche

(03-26-2013, 09:02 PM)MegaNo0body Wrote: Updating the BBot to work with the Tibia Preview is kinda hard, I may not be able to release today the update.


Jest napisane ze update bota jest troche trudne pod Tibia Preview, może dziś nie wyjść ten update... ;]
Więc idź spać <3
#4
co sie spinasz ;] troche juz na to jednak czekamy..
#5
spodniarz nie spinaj sie dzieciaku koles grzecznie zapytal i napewno nie Ciebie
#6
Spodniarzowi żyłka chyba pękła. "poczekaj kurwa chwile, twórca też ma życie, może sobie teraz dyma pannę? -.-"" Ciesz się, że przynajmniej ma co dymać, a nie w tapczan walić. :C Nick adekwatny do sytuacji... ; d "
Pisze ze update bota jest troche trudne pod Tibia Preview" - Jest napisane. Nie ma to jak hejt. <3
#7
haha, dzieciaku, to teraz dojebałeś xD ale beka z Ciebie Smile
Nie wiesz kto jest po drugiej stronie to nie pisz głupot.
Trochę? A co to, twórca już nie może mieć własnego życia, tylko 24h na kompie siedzieć i updejtować tego waszego bocika? Proszę Cię, powinieneś się cieszyć że w ogóle masz czym bocić, bo bez niego to byś nawet 30lvla nie wbił ;]
Idą święta, idźcie do rodzin, posprzątajcie w pokojach, zróbcie coś, a nie tylko komputer.

@spodniarz
Ale naprawdę, nie musisz nam pisać tutaj o Twoich rękodziełach w domu. Smile
#8
Słaby hejt. "Nie wiesz kto jest po drugiej stronie to nie pisz głupot." Skąd wiesz, że jestem dzieciakiem? Phahahaha. Sam zaprzeczasz swoje słowa. LOL. A propos śmiania: To właśnie nie ze mnie, ale z Ciebie się śmieją (jeżeli umiesz czytać) przewiń do góry. Poza tym wbiłem już kilka setnych leveli bez bota, więc nie hejtuj, jeżeli nie umiesz. :<
#9
A czy napisałem że jesteś dzieckiem? o.O A tak na marginesie, do Ciebie pisałem ze jesteś dzieckiem? Czy do tego tłuka co pisał nad Tobą? Ogar proszę, Twoje słowa wspomnę "(jeżeli umiesz czytać) przewiń do góry." Nie obchodzi mnie jakie lvle wbiłeś, to tylko rozrywka. Pokaż mi gdzie się ze mnie śmieją prócz Twojego pseudo hejtu który był modny jakieś lata temu...
#10
w sumie to ja sie z ciebie smieje ;d nie wlaczaj tego forum bo posmiewisko z siebie robisz Wink
#11
Tak powinnien siedzieć 24h i robić wszystko aby go udostępnić,a jak nie ma czasu to niech się zajmnie czym innym bo jakby nie było za coś mu jest płacone.
#12
jest bot i nie dziala ;/ mi nie pokazuje postaci
#13
A ja mam problem z :
"Anti share block
Error : 8000000"
Jest tak na 9.0 i 9.1
Proszę o pomoc.
#14
(03-26-2013, 10:01 PM)Xernax Wrote: Spodniarzowi żyłka chyba pękła. "poczekaj kurwa chwile, twórca też ma życie, może sobie teraz dyma pannę? -.-"" Ciesz się, że przynajmniej ma co dymać, a nie w tapczan walić. :C Nick adekwatny do sytuacji... ; d "
Pisze ze update bota jest troche trudne pod Tibia Preview" - Jest napisane. Nie ma to jak hejt. <3


Akurat spodniarz ma rację, bo jest to ogromnie wkur*iające, gdy otrzymujesz po 10-15 wiadomości dziennie z tym samym pytaniem (czasami zawiera wulgaryzmy i wyzwiska skierowane do mnie - dlaczego? nie mam pojęcia.) "KIEDY BEDZIE TEN J@$@#$23Y BOT POD AUROOOREEE. Ch*&J WAM W DUPEEEE".

Cieszcie się klimatem świąt.

A za Twoje "udane" hejtowanie możesz bana przytulić, robisz to bez jakichkolwiek podstaw.
#15
to jak chłopaki co z tym botem bedzie czy nie bedzie bo nigdzie jakos nie moge sie doweidziec
#16
Masz refleks.

Istnieje teraz wersja stabilna 9.00 która dziala tylko pod zwykła tibie
Istnnieje rownież 9.2 WERSJA BETA która działa pod preview world i otwiera ciała potworów. (choć jest dosyć problematyczna)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)