Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Licencje 15,30 dni BBot
#1
[table=15][tr][th]30 dni[/th][th]300k[/th][/tr][tr][th]15 dni[/th][th]250k[/th][/tr][/table]
#2
Czy to prawda że oszukałeś Fisxa?
#3
takie sprawy zalatwia sie na priv, ale odpowiem; dostalem kase parcelem z wt i nie zamowilem mu konta premium. nie lubie cwaniakow Smile. inni normalnie, grzecznie, kulturalnie napisali bez zadnych 'i licze na twoja uczciwosc' bez targowania sie i zamowilem im licencje. w starym temacie sa ich nicki, poszukaj sobie i zapytaj Big Grin. jak cos zamawiasz w sklepie to tez sie targujesz i mowisz 'i licze na twoja uczciwosc' ? grzecznie, kulturalnie napisze ktos na priv, wysle kase na podany nick i nie ma sprawy, czas premium zamowie w 2 minuty Smile

[table=15][tr][th]30 dni[/th][th]300k[/th][/tr][tr][th]15 dni[/th][th]250k[/th][/tr][/table]
#4
Nawet jeśli tak pisał to przynajmniej powinieneś mu tą kase odesłać, bo to trochę nie fer. Ale rób jak uważasz, sory za offtop.
#5
nikt nie jest idealny, kazdy robi bledy, ale za bledy sie placi. pewnie teraz nikt nie bedzie chcial ode mnie kupic licencji, ale bede probowal, bo mam sporo kasy na telefonach.

[table=15][tr][th]30 dni[/th][th]300k[/th][/tr][tr][th]15 dni[/th][th]250k[/th][/tr][/table]
#6
nie polecam to złodziej Smile Szeldo123 przecież mogles mi napsać na pw chociaż ,że nie jesteś w stanie oddać tej licencji ... albo teraz oddaj to można przecież wszystko dowołać

Wybacz wolę pisać tutaj żeby ludzie wiedzieli
Join to Ambera.net
[Image: banner.gif]

[Image: ad92074bda9a12f8db5d7f74d67ac5e9.gif]
#7
to niech ludzie wiedzą, że jak cos chca kupic, to z szacunkiem do sprzedawcy, a nie cwaniakowac
#8
Widać kto cwaniakuje xD miałeś powód żeby mnie okraść gratuluje twardego powodu ;D
Join to Ambera.net
[Image: banner.gif]

[Image: ad92074bda9a12f8db5d7f74d67ac5e9.gif]
#9
na biednego nie trafiło SmileSmile
#10
to nie zmienia faktu ,że jesteś zwykłym złodziejem Smile

Komunikat dla reszty użytkowników nie kupować u niego bo was okradnie Smile
Join to Ambera.net
[Image: banner.gif]

[Image: ad92074bda9a12f8db5d7f74d67ac5e9.gif]
#11
nie jestem zlodziejem Smile 2 osoby zamowily i dostaly, a ze tobie zachcialo sie cwaniakowac do mnie to nie moja wina Smile jezeli chcesz to w ramach swiat doslij 100k na nick Zbieraczczczek i licencja leci na twoje konto
#12
cwaniakować ? to ,że napisałem liczę na twoją uczciwość to nie jest cwaniactwo chłopie szukasz jakichś chorych wymówek,a tak naprawde jesteś zwykłym złodziejem
tamte 2 kona to pewnie twoje zrobione żeby było jaki to super jesteś
brak słów na takich oszustów jak ty proszę wszystkich o ostrożność
Join to Ambera.net
[Image: banner.gif]

[Image: ad92074bda9a12f8db5d7f74d67ac5e9.gif]
#13
moje? sprawdz sobie ich ip, a potem moje Smile nie placz juz. cwaniakow nie lubie Smile. inni normalnie napisali, zapytali o nick i dostali czas premium.
#14
no widzę ,że sam siebie nie lubisz skoro cwaniaków nie lubsz Smile jesteś zwykłym krętaczem i oszustem Smile
Join to Ambera.net
[Image: banner.gif]

[Image: ad92074bda9a12f8db5d7f74d67ac5e9.gif]
#15
potrzebowałbym czasu bota szeldo ale niemam hajsu na serverach dlatego czy zgodzisz się za jakiegoś skrypta wiesz jakie postacie mam do dyspozycji bo pisalem ci
#16
tyle masz kont i nie masz hajsu?Big Grin jak to mozliwe? Smile uzbieraj to tylko 300k. sms kosztuje 12,60 czyli ponad 400k a ja chce tylko 300k.
#17
Polecam wam Zioom8 , jeżeli nie chcecie korzystac z oferty Szelda.
#18
kiepske miejsce na reklame ale ok. sporo osob mi zazdrosci widze. mam sie z czego cieszyc.

beka z was typy!
#19
No zazdrosci . Ciekawe czego ? chyba kunsztu złodzieja . Gratuluję panu ... również polecam Zioom8 tanie 100 dni bbota
Join to Ambera.net
[Image: banner.gif]

[Image: ad92074bda9a12f8db5d7f74d67ac5e9.gif]
#20
a mnie irytuje że ktoś z zespołu BBota nawet taki malutki ale jest w nim i złodziejem jest :<
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)