Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atakowanie nieatakujących potworów
#1
Hej.
Chciałbym puścić swojego bota na Edron. Postać nie atakuje Cyklopów, ponieważ one go nie widzą po założenia sealth ringa. Da się coś na to poradzić?

W attack sequences wpisalem Exori Tera, postać nawet bez ringa atakuje tylko różdżką.

Przydałoby się jakieś macro na zakładanie pierścienia, bo to które znalazłem przez opcję szukaj, mi nie działa.
#2
Zaznacz atacker będzie bił wszystkie potwory które są w tibi ; > , macro podałem tu i one działają bo sam je miałem na noobie.

http://forums.bmega.net/thread-10039.html
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#3
Zaznaczyłem attacker, jednak kiedy mam założony pierścień niewidzialności bot nie zaznacza żadnych potworów. :<
#4
dodaj je jeszcze do listy to zaznaczy ; >
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#5
Ehh.. Big Grin Gdybym był takim łochem, to sprawa byłaby zdecydowanie prostsza. Potwory oczywiście wpisane na liste, a sprawa dalej w toku.

edit: Być może to jedna z wad wersji beta tego bota.

P.S. Fajna młoda cizia w sygnaturce. :> Slinka cieknie.
#6
distance ustaw na 1
priority na 1

jezeli chcesz dodac uzywanie czaru to w killerze po prawej stronie masz ta liste potworow, kliknij na tego na ktorym bedziesz uzywal czaru i na dole jest attack i obok puste pole, kliknij na to. pojawi sie manage attack sequences. attack sequence czyli nazwa np exori tera i kliknij add, w required mana wpisz 20, target hp range 10 to 100 %, wait 3000 kliknij obok add, spell exori tera kliknij obok add. teraz kliknij back i znow w killerze po prawej kliknij na potwora i na dole w attack wybierz exori tera i kliknij add. jezeli nie zrozumiales to tutaj masz poradnik : http://forums.bmega.net/thread-5237.html tylko pamietaj ze czas wait nie wpisujesz jako 3 tylko 3000.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)