Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o co chodzi z tym botem?
#1
wszyscy tak maja ze jakies errory wyskakuja?? poprawia to?? i czy beda zwrocone dni? bo puscilem dzis chara i dwa razy padl ;/
#2
Większość posiada większe lib mniejsze błędy z botem. Innym wogole bot się nie uruchamia, natomiast innym bot przestaje działać w trakcie działającego skryptu, szczerze mówiąc nie wiem od czego może to zależeć, lecz przypuszczam że może mieć na to wplyw system operacyjny, lecz tak jak mowie, ręki sobie za to nie dam uciąć.

Wydaje mi się że prawdopodobnie poprawią te wszystkie bugi i errory. No bo jak by inaczej mieli zamiar dalej funkcjonować bez działającego programu? A jako że juz wypuścili wersje ,,alfa" to można powiedzieć że prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości wyjdzie już odpowiednio zmodyfikowana i poprawiona wersja bbota, na ktorej bedzie się już dało normlanie funkcjonować.

Dni również powinny zostać zwrócone z tego co mi wiadomo, więc nie powinieneś się tym jakoś specjalnie zamartwiać. Gorzej by bylo gdybyś posiadał pacca. Wówczas na 100% dni z twojego pacca nie były by Ci zwrócone, bo jak wiadomo bmega nie odpowiada za premium'y (to jest działka cipsoft'u).
#3
No mam pacca juz przelecialo mi z 10 dni no ale co poradzisz ;/
#4
To grajcie kur*a recznie, a nie narzekacie, że wywalacie pieniądze w błoto.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)