Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
update kolejne ciekaw jestem ile czekania
#1
Heart 
update kolejne ciekaw jestem ile czekania otwieram dyskusje
#2
hahahah,smiech na sali Smile
ja mam tylko jedno konkretne pytanie a mianowicie... GDZIE SA MOJE DNI PREMIUM BOTA KTORE MIALY BYC ODDANE PODCZASZ CZEKANIA NA NOWA WERSJE??
#3
Z tego co wiem nic nie było mówione co do dni premium że zostaną oddane ale to raczej powinni powiedzieć administratorzy bbota.
#4
mi tak ucieklo 12 dni ;/ zal
#5
czekajcie cierpliwie. kazdemu leca dni bota i niektorym pacca. mi rowniez, ale nic nie poradze.
#6
"STO LAT TO ZAMALO, STO LAT TO ZA MALO, STO PIEDZIESIAT BY SIE ZDALO"]
BTW. SYTULACJA NA TYM FORUM CORAZ BARDZIEJ PRZYPOMINA MI POLSKI SEJMY :d Z TA ZORZNICA ZE MY JESZCZE MAMY PRAWO DO GLOSU <HAHAHA>
[Image: 0_0_823577059_Wiosna_przyszla_przez_xawery_middle.gif]
#7
@UP
Hahahha dobra sygnatura,uśmiałem się Big Grin
________________________________________
A co do bota to faktycznie,wczoraj trochę polatałem,a dziś już zdziwko :/
#8
Wiecie co to juz jest smiech na sali ;/ tyle czekania i wyszlo z bugiem a teraz kolejny up i kolejne czekanie na bota jak tak dalej pujdzie to trzeba pomyslec o innym bocie Smile macie jakies propozycje innych botów??
#9
Xeno i Ibot najlepsze-najdroższe.
#10
Nie no kurwa, to jest jakaś parodia.. pacc leci nieubłaganie, a on sobie do szkoły chodzi zamiast bota robić, gdyby 3 dni siedział w domu a nie w szkole, już byłby bot a nie kurwa ponad tydzień. Gram BBotem od 2009, ale czas już na Ibota bo frajer przesadził, i to w ostro..
#11
Ręcznie zbyt trudno grać,żeby się pacc nie marnował ?
Ja latam na bocie na faccu dla kasy,a na paccu grałbym ręcznie dla frajdy Smile
#12
(04-11-2013, 11:42 AM)Maciuus Wrote: Nie no kurwa, to jest jakaś parodia.. pacc leci nieubłaganie, a on sobie do szkoły chodzi zamiast bota robić, gdyby 3 dni siedział w domu a nie w szkole, już byłby bot a nie kurwa ponad tydzień. Gram BBotem od 2009, ale czas już na Ibota bo frajer przesadził, i to w ostro..
Nie śpij i nie chodź do szkoły i graj ręcznie, w 3 dni byś już odrobił tydzień bez bbota ....
#13
sory ze to powiem ale jestescie posrani ludzie ; d placzecie o 12 zl ;> ja jakos wydalem i nie uzywam bo mi kolega powiedzial zebym go nie uzywal bo delete dostal na kilku charach 200+ wiec kupilem ibota co wy tak sracie o te 12 zl?
#14
(04-11-2013, 01:03 PM)Pealiz Wrote: sory ze to powiem ale jestescie posrani ludzie ; d placzecie o 12 zl ;> ja jakos wydalem i nie uzywam bo mi kolega powiedzial zebym go nie uzywal bo delete dostal na kilku charach 200+ wiec kupilem ibota co wy tak sracie o te 12 zl?
To masz fajnego kolegę, bo ja na 75EK delete dostałem na super niewykrywalnym ibocie (BEZ MC!) i się z powrotem przerzuciłem na bbot.
#15
To co ty robisz na forum Bbota jak podobno nie grasz na bbocie tylko na Ibocie ? ;P
#16
Ehh no to masz mądrego kumpla skoro bocił na 200+ lvl, gratulacje dla niego. Dla ciebie zresztą też skoro kupiłeś a nie grasz. Następnym razem jak kupisz i będziesz miał zamiar nie grac to możesz dać mi znać, to z chęcią pogram na twoich passach Tongue
#17
Ludzie rozumiem ze uptade i musi troche potrfac zanim zostanie zriobiony nowy sprawny bot... ale do chuja pana niech mi oddadza dni premium za ktore zaplacilem juz nawet nie chodzi o te 12 zl tylko o zasady! Czemu mam placic za cos co nie dziala lub za cos czego nie ma?? Jak oddadza dni za bota to nie bede widzial problemu.
#18
Dokłanie
#19
czasz zainwestowac w iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bocika Smile

Scripts by me ^^/ REP if works fine please?

[ EK ] HELHEIM -1 & -2

[ EK ] Ape's -1
#20
Ale to jest żałosne.. ja wiedziałem że tak bedzie hahaha ! -.-


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)