Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podstatowe pytania
#1
Cześć, nie jestem jeszcze posiadaczem BBota, ale chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy, a mianowicie czy jest funkcja anty pusha, liczenia magic walla i leczenia bez opóźnienia tak jak to mam w Ibocie Sad ? A przede wszystkim chciałbym się dowiedzieć czy bot jest w miarę bezpieczny tzn. czy nie dostanę od razu za niego delete. Dzięki za pomoc Smile
#2
GLupis ty ? KAZDY BOT JEST WYKRYWALNY !
dam ci przyklad na TA bocilem do ostatniego update czyli jakies 4 lata oczywiscie same do 70 lvl postacie

A co do pytania bbot ma funkcje anty pusha za pomoca shift i ctrl tam klikasz anty push i jest liczenie czasu mwala testowalem dziala git
Opózniena nie ma duzego lekkie nie iwem jak jest w ibocie bo nie mailem ale poradic jakowo tak moge ci Tego BBOTA


POmoglem daj reputa
#3
o ile sie nie myle to jest opcja ustawienia czasu opoznienia(to w czerwonej ramce) ponizej zalaczam scrn.
[Image: spellsi.png]
#4
(04-19-2013, 12:15 AM)swiezy Wrote: o ile sie nie myle to jest opcja ustawienia czasu opoznienia(to w czerwonej ramce) ponizej zalaczam scrn.
[Image: spellsi.png]

Najlepiej ustawic na 300 i 300
................ Kliknij TU i zobacz jak CZESIO daje repucika ...............
Pomoglem Daj REPUTA
#5
Owszem bot no wykrywalny(choć ja boce od paru lat i nie miałem jeszcze bana) a są takie funkcje mw(odliczanie) + puszczanie mw przed pysk emeny.
#6
Ok, dzięki za odpowiedzi! Zatem trzeba zakupić licencję Smile Pozdrawiam Smile
#7
Pozdro!
Jak dla mnie bbot jest bardzo zajebi*ty. I czasami są jakieś bugi (zaraz po update) , nie jest tak inteligenty jak ibot ale wystarczająco dobry żeby wbić 200-250lvl.
#8
Można ustawić macro pod hota? Na przykład mam anty pusha i push maxa wiec koliduje to ze sobą. I czy muszę za każdym razem odpalać anty pusha klikając Enabled?
#9
(04-19-2013, 03:18 PM)joeksrdm Wrote: Można ustawić macro pod hota? Na przykład mam anty pusha i push maxa wiec koliduje to ze sobą. I czy muszę za każdym razem odpalać anty pusha klikając Enabled?

Nie da sie pod hotkey ustawic anty pusha a szkoda i musisz za kazdym razem klikac enable te xd ale to nie taki problem PD
................ Kliknij TU i zobacz jak CZESIO daje repucika ...............
Pomoglem Daj REPUTA


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)