Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Knight & Druid
#1
Jest mało tematów na tym forum, które są regularnie prowadzone, więc stwierdziłem że założe swój, aby ożywić trochę to forum. Na razie mam facc, ponieważ maturka za niedługo i przez pacc nic się nie uczyłem bo grałem na druidzie. Z facc puszczam knighta i idę się uczyć. Knight ma 85 lvl, a druid 103 (jak znajde chwilę to wrzucę skille). Mamy exp x2 więc knightem przerzuciłem się z corymów carlin, na których miałem ok. 50k/h, na Robson isle na której miałbym normalnie 90k/h (x2 mam 170-180k/h). Nie wiem czemu, ale za szybko screeny mi bot robi. Będę starał się recznie robić. Tu (prawie) 85 lvl knighta i loocik z Old Widow jak jeszcze mialem pacc.

   
   
#2
ładnie, ładnie, mógłbyś napisać ile golda na godzinę tam masz? Oczywiście życzę dalszych sukcesów : )
Pomogłem? Daj reputa, to nic nie boli a ile szczęścia daje: )
I helped? Give reputations, it's don't hurt and how much happiness gives: )
#3
Fajnie leci lvl na x2 lvl, staty i dla varm loocik (zużyte 700 manasów i 3h softów)

   
   
   
#4
where is it ?
Please Give me Rep+ if i helped you !
#5
Ładnie.
Pewnie ten robson isle zabocony jako najlepsza miejscówa na faccu
Jakie misje musiałes wykonac żeby sobie tam latać i móc się refillować w Farmine >?
#6
robson isle nie jest czesto boconym miejscem. Teraz masz corymy i to głownie na nich sie ludzie skupiaja.

p.s. jaka farmina ??:d Ale zeby refilowac na farminie trzeba miec 8 misje zrobiona. Łatwe te misje, na 80-90 lvl dasz rade solo, ale przebiec xd
#7
@LeandroBento
Robson Isle
@seppuku
gram na open pvp, sam jestem na wyspie, ale też muszę sam bić Depplingi (musisz oddać 200 cole (węgiel) do maszyny i na następny dzień po ss jest odblokowana i żeby utrzymać to musisz ubic ~300 Deeplingów dziennie) i nie refiluje na farmine, tylko kazrdoon. Robson Isle jest na facc.
#8
anyone

wrzycaj screnny za pomoca [img.]link do zdjecia[./img] bez kropek. Ładniej to wygląda. A co do dephlingów to mnie one w ch.. zrobiły. Dziennie biłem okolo 300-600 i po 3-4 dniach mialem zalaną drogę .
#9
Premmy area ?
Please Give me Rep+ if i helped you !
#10
nope. http://www.tibia-wiki.net/wiki/Robson_Isle
#11
@Kajtek
Ok, będę tak wrzucał. Musisz isć do jakiegoś npc Guide (przy statkach są - np. Veno, Carlin) i napisać "awash" i Cie poinformują czy ubiłeś wystarczająco Deeplingow.

@LeandroBento
FACC
#12
Ej jak masz skrpyt na to to wez mi przeslij ;d i powiedz co musze miec mam 104 knight na non pvp guardia wiec ci to nie zrobi roznicy ;c bede bardzo wdzieczny temat zajebisty oby tak dalej i prosze ,przymysl moja prosbe , z gory thx i daje rep+
#13
(04-21-2013, 06:03 PM)anyone Wrote: @Kajtek
Ok, będę tak wrzucał. Musisz isć do jakiegoś npc Guide (przy statkach są - np. Veno, Carlin) i napisać "awash" i Cie poinformują czy ubiłeś wystarczająco Deeplingow.

@LeandroBento
FACC

Ale ja na 100 % zabiłem odpowienią ilość :]

miałem 1 charan na robson isle,a 2 biegał sobie ładnie po dephlingach. Wiem,ze w dniu kiedy zostało zalane przejscie miałem chara na cała noc i zabił około 1300 deph, a przejscie i tak zostalo zalane.
#14
Oskar, skrypt nie jest full afk. Może ktoś mi pomoże go naprawić - idzie sobie do statku, pisze hi->kazordoon->yes, jest w kazz i stoi, musze wyłączyć i włączyć cavebot i wtedy dalej poleci. Taka sama sytuacja z wagonikami w kazz, przeteleportuje go i też stoi. Wie ktoś może jak to naprawić? Jak będzie full afk i jak grasz na Guardii to wyślę.

@Kajtek
Może poprostu po 4-5 dniach zaleje się nieważne ile zabijesz Deeplingów.
#15
wrzuc fragment cavebota to ci powiem co jest zle.
albo sie postaram powiedziec xd
#16
Tam gdzie jest w czerwonych ramkach się zatrzyuje, czyli po statku i po wagonie, który teleportuje do dp.
#17
1. waypoint mozesz usunać.
z fixedem jest inny problem :/ jadac wagonem nie miałeś zaznaczonego learn. Teraz pozostaje Ci zrobienie ręcznie waypointa/ow, ktore poprowadzą cie z wagona do npc. 1-2 waypoint powinien starczyc.
#18
To nic nie daje. Trudno. I tak będę tu expił tylko w czasie expx2 to mogę tego refila ręcznie robić. Pózniej znowu lece Corymy Carlin.
#19
ale co nie daje ?? usuniecie 1 wpt pomoze na 100 %. z 2 wpt jest inny problem.
#20
Zamazałeś nick w tibi a na bocie już nie , zmień zdjęcie ;P
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)