Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Venore Amazon Camp +relif+depo. Knight 20k+/h Facc
#1
Witam.
Chciałbym podzielić się ze światem "moim" skryptem na Amazon Camp w Venore. nie jest on co prawda w 100% mój gdyż jest oparty na waypointach z tego tematu: http://forums.bmega.net/thread-9512.html...mazon+camp
W tym skrypcie poprawiłem:
+Killera
+lootera
+Relifiera
+protector (dodałem macra na Anty Stucked)
+ Healer
++ Dodałem zmienne Variables
[Image: Amazoncamp01.png][Image: Amazoncamp02.png]
Spis treści
  1. Dla kogo
  2. exp/h kasa/h
  3. Co skrypt posiada



1 Dla kogo przeznaczony jest skrypt


Myślę że wystarczy 25+ knight skille 55/55. W banku musisz mieć 3k [Image: Gold_Coin.gif] na potiony
Co do EQ to Jakaś dobra tarcza Smile
ustawienia bp:[b]
[Image: 61695916839430157709.jpg]


[b]2 exp/h kasa/h


Exp =: +/- 20k.h zależy od ludności na serwerze i botów na respie
Loot := normalna kasa 1k/h + dużo dużo itemów i cięzkie i śmieciochy. Zależy od was

3 Co skrypt posiada



[Image: 66753105560099448720.jpg] Tutaj wszystko ustawiamy, Kiedy ma iść do depo, ile potionów kupować. Coś nie jasne ? pytaj


killer: zabija wszystko bez litośnie Smile)
protector: Stucked i Stucked2 są bardzo ważne, gdyż zawierają macra na odblokowywanie sie bota. Reszte proszę dostosować pod siebie
healer: leczy sie exura ico gdy mniej niż 60% życia, leczy sie potionem gdy mniej niż 30% hp. Proszę również dostosowac pod siebie
manacast: Używa manasów gdy mniej niż 15% mp i skilluje magic gdy więcej niż 70% many castuje exura ico
looter: zbiera wszystkie przedmioty: naszyjniki i inne pierdoły, jesli komuś zalezy na Cap proszę sobie edytować
macro: skrypt posiada macro zabezpieczające przed zacięciem się bota.




[Image: 45531183098109091697.jpg]

Jakby było coś nie jasne proszę pytać, mówić


Attached Files
.bbot   Venore Amazon Camp+refil by Seppuku.bbot (Size: 12.47 KB / Downloads: 433)
#2
Excuse me, but whens the char backs to depot ?
#3
Soon i make english version

When cap<120 mana potion<6 hppotion<5 Simple ?
#4
Nice . Thanks Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)