Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delete
#1
Apr 25 2013 -
5562 Tibia accounts have been detected using unofficial software to play during the last couple of weeks. These accounts have been deleted today.


uzywalem bbota od miesiaca (poprzednio zadnego innego bota) i account zostal zdeletowany a uzywalem tylko leczenia i manasowania ;/
#2
Jedna z moich postaci też została usunieta knight na faccu wlasciwie tylko trenował na slimie, ale myśle że to przez trening mlvl używał utevo luxa w tych samych odstepach czasu i pewnie dlatego został wykryty. Postać była młoda bo zaledwie może z 2 tygodnie ;p
#3
2 dni temu kupiłem pacc, wbiłem ręcznie 40 lvl i właśnie chciałem bocić, ale patrząc na ilość zbanowych używających Bbota zaczynam się bać.
RP Mutated Humans 35 lvl Depositer, Refiler, Bankier

http://forums.bmega.net/thread-12283.html

EK Darc Cathedral 40 lvl Depositer, Bankier

http://forums.bmega.net/thread-12010.html
#4
This account has been banished from Tibia because of repeated lesser rule violations or a single very severe rule violation. The account will be deleted.

nie bylem online od dwoch dni, bana dostalem na msa a botowalem ekiem, ktos moze wie czy nie da sie pisac do cip softu zeby nie usuwali jednak konta ??? czy juz nie ma szans ?
#5
koks xDD masz ek i ms na 1 koncie... co za roznica ktorym charem bocisz ?? pojebani przez pieniadze xD

juz nic nie zrobisz.
#6
Trzeba umieć bocić, dokładnie, najbardziej wykrywalne jest mlvl i leczenie, dlatego trzeba potrafić to ustawić, ja też dla pewności zmieniam zawsze ip, a żeby mi sie bot nie banował łącze się przez no-ip.
#7
Przestańcie kurwa płakać jak małe dzieci. Zawsze jest ryzyko wyłapania bana, nawet jak był TUGBOT,ELF,NEO czy inne badziewia to też ktoś dostawał bana. Czemu wy polaczki tacy jesteście. Po co bocicie jak boicie się że wyłapiecie bana.

Więc pamiętajcie: "Ten szampana nie pije, kto ryzyka nie smakuje"
#8
WY SIE KRUWA BRONCIE IDIOCI I NIE SLUCHACJIE INNYCH DA SIE ODWOLAC CZOPKI JEDNE ... ALE TRZEBA MIEC POPARCIE OD KOLEGOW TZN ZEBY ONI TEZ PISALI DO NICH NA TEMAT WASZEJ POSTACI
#9
(04-25-2013, 07:47 PM)Pealiz Wrote: WY SIE KRUWA BRONCIE IDIOCI I NIE SLUCHACJIE INNYCH DA SIE ODWOLAC CZOPKI JEDNE ... ALE TRZEBA MIEC POPARCIE OD KOLEGOW TZN ZEBY ONI TEZ PISALI DO NICH NA TEMAT WASZEJ POSTACI

Czy Ty jesteś ułomny? NIE DA SIĘ KU*WA ODWOŁAĆ OD DELETE! Zrozumcie to wreszcie!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)