Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hacked
#1
Nie bierzcie z forum scryptow !!!!!!!!! Hacked
Poszło mi 3x premium scroll / prismatic set ....
#2
lecz się, tylko ty się skarżysz
RP Mutated Humans 35 lvl Depositer, Refiler, Bankier

http://forums.bmega.net/thread-12283.html

EK Darc Cathedral 40 lvl Depositer, Bankier

http://forums.bmega.net/thread-12010.html
#3
[Image: 8325_c659_480-gif]
Mózg Rozjebany
[Image: 0_0_823577059_Wiosna_przyszla_przez_xawery_middle.gif]
#4
format a na lapku tylko ten bot i skrypty z forum i tibia nic wiecej Smile
moze ty hakujesz?

Nie opłaca sie kupywac tego bota !
A po 2 lepiej zainwestowac 40zl do ibota nie dostajesz tam hacked albo delated nigdy !
#5
A pobierałeś tylko załączniki czy z linków też?
#6
(04-28-2013, 02:11 PM)rozik91 Wrote: A po 2 lepiej zainwestowac 40zl do ibota nie dostajesz tam hacked albo delated nigdy !
To na co czekasz? A po 2 naucz się pisać.
#7
wyjdź proszę
nawet żeby w tibie grać trzeba mieć śladowe ilości ilorazu inteligencji
[Image: 134078327daa335f9be28408cd2b5dd9.gif?1367137854]
#8
Mama się wkurwiła że się nie uczysz. Wpisała passy z kartki która ci na kompie leży i zaczęła wypierdzielać wszystko na ziemię. Na następny raz zapamiętaj ten ciąg literek i cyferek które ci przysyłają albo ustaw na coś łatwego.
POMOGŁEM!? DAJ REPUTA!!!
#9
ty kurwa jebany cvelu , najpierw ze skanuj kompa zobacz co bylo przyczyna a nie posadzasz od razu ze to wina bbota ... zobacz ile ludzi uzywa tego bota i nikt sie nie sapie tylko ty ... porazka
#10
W skrypcie nie może być keyloggera -.- Jak się ściąga BBota z chomikuj to tak jest...
#11
Z chomikuj żadnych innych stron nie ściągałem ...
Tylko z forum mam antywirusa co za niego płace 30zl miesiecznie..

AcruEdge < sorry ale ja mieszkam sam , mam swoje mieszkanie i jak mogła mi mama haked jak mieszkam sam i nikt niema dostepu do ojego mieszkania / laptopa...

to jest taki skrypt z forum który ściągnełem i po 2h bocenia okradziony : Hunger Zombie Yalahar [EK] DP+Refil v1.0.bbot
#12
to jest nie mozliwe po prostu ; p
#13
Nie wiem ale sprzetu paccy nie mam ...
#14
(04-28-2013, 12:59 PM)rozik91 Wrote: Nie bierzcie z forum scryptow !!!!!!!!! Hacked
Poszło mi 3x premium scroll / prismatic set ....

(04-28-2013, 02:11 PM)rozik91 Wrote: format a na lapku tylko ten bot i skrypty z forum i tibia nic wiecej Smile
moze ty hakujesz?

Nie opłaca sie kupywac tego bota !
A po 2 lepiej zainwestowac 40zl do ibota nie dostajesz tam hacked albo delated nigdy !

(04-30-2013, 12:48 PM)rozik91 Wrote: Z chomikuj żadnych innych stron nie ściągałem ...
Tylko z forum mam antywirusa co za niego płace 30zl miesiecznie..

AcruEdge < sorry ale ja mieszkam sam , mam swoje mieszkanie i jak mogła mi mama haked jak mieszkam sam i nikt niema dostepu do ojego mieszkania / laptopa...

to jest taki skrypt z forum który ściągnełem i po 2h bocenia okradziony : Hunger Zombie Yalahar [EK] DP+Refil v1.0.bbot

MIESZKASZ Z MATKA, NIE PIERDOL GLUPOT! widac to po twoich wypowiedziach Smile czlowiek mieszkajacy sam jest przyzwyczajony do strat bo zawsze cos sie traci i nie placze na forum z bylo powodu:
"O Boze okradli mnie, stracilem 89pln i 20dni gry na bocie" DO PRACY KURWA, albo matce pomoz w domowych obowiazkach. Ewentualnie wez sie za poprawianie ocen... btw. Jak poszedl Ci egzamin z gimbazy? ;>
[Image: 0_0_823577059_Wiosna_przyszla_przez_xawery_middle.gif]
#15
Śmieciu mieszkam sam ja nie jestem jak ty że śmiec taki jak ty siedzi na matki garnku i napierdala w tibie .

A co z pracą to zjebie jebany jestem w Soldacie od 2lat w Elblagu Smile
i tak śmieci jak ty to tylko sie pałami napierdala
#16
Quote:Tylko z forum mam antywirusa co za niego płace 30zl miesiecznie..
nie umiesz poprawnie skladac zdan!
jak niby skrypt mogl cie okrasc
#17
nie wiem ale dojde do tego

na stacjonarnym mam puszczonego zawsze 200ek za 40zl ibota i nigdy nie okradli
a tego zaczelem uzywac 2tyg na lapku i kiedy sciagnelem tego skryota po 2h juz na kacie nic nie mialem
#18
Gadaj zdrow, widac twoja dojzalosc i rozsadek Smile
Nie zasmiecam twojego tematu bo wszyscy widza ile jest wart, wkrotce i tak bedzie zamkniety.
co do reszty da sie napisac keyloggera z rozszezeniem .bbot, ale tylko idiota korzysta z komputera bez zapory, bo wykrywalnosc byla by zedu 99,9%.
Pozdrawiam Svira.

Zainteresowanych hackingiem zapraszam na PW.
@Too Admin/Mod's
I do not support hacking but I know about it all that does not mean that it is used.
[Image: 0_0_823577059_Wiosna_przyszla_przez_xawery_middle.gif]
#19
Mam w to wyjebane ale chce dojsc czy to przez tego skrypta bo antywirus mi go usunal po skanowaniu
#20
(04-30-2013, 01:29 PM)rozik91 Wrote: Mam w to wyjebane ale chce dojsc czy to przez tego skrypta bo antywirus mi go usunal po skanowaniu
Da sie zrobic takiego keyloggera, anie nie przeszedl by uploadingu na forum. Musialbys odebrac go w wiadomosci prywatnej, ale pobranie go na twoj komputer nie byloby mozliwe ze wzgledu na zapore systemowa (patrzac na to ze grasz na lapku pewnie nie jest z poczatku XX wieku. Zapewne masz "siodemke") jak wczesniej napisalem wykrywalnasc byla by 99,9%. Hacked byl pewnie spowodowany wiadomoscia w grze ze zadlugo botujesz i masz wpisac jakis kod. albo pobrales jakiegos "jotpega" z google xD. Skoro wszystko wytlumaczone nie draz tematu Smile
[Image: 0_0_823577059_Wiosna_przyszla_przez_xawery_middle.gif]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)