Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 3.2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
<Mamuth> Projekt Knight
#21
pierw dobije 50 lvl i po pierwsze expilem 1-100 lvl bez skili na 100 lvlu mialem 87/82 skile wiec jak dla mnie dobre
#22
Widze że skillujesz i skillujesz, wiec może znasz dobre miejsce żeby zostawić chara na skillowanie na noc? najlepiej slimy, tylko ja zawsze w carlin na slimach skillowalem i padałem xD

I życzę powodzenia : )
Pomogłem? Daj reputa, to nic nie boli a ile szczęścia daje: )
I helped? Give reputations, it's don't hurt and how much happiness gives: )
#23
idz na deserta lub na ofie jest ;p
#24
może kolo dwarf bridge pod trollami rzadko ktos tam chodzi
#25
Widze że mnóstwo projektów startuje ;D Zakupiony koshei amulet
[Image: 33lv.png]
#26
Ruszam znowu z projektem chciałem naprawić monitor 2 ale nie wypalilo musze nadal na tym 1 siedziec ;/
[Image: 35lvlc.png]
#27
Graty, pokaż aktualne skille,eq,kase etc;]
#28
Dziś jak wszystko pójdzie dobrze to kupie zao helmet o 15 okolo.
A oto aktualny stan konta Tongue mam 20k w banku i 35k na cashmakerze + itemki
[Image: 36lvl.png]
37 lvl
[Image: 37lvl.png]
#29
wiesz o tym ze mozesz schowac bbota ? na cliencie wciszkasz takie przyciski na raz jak shift + end ?
#30
mogę ale po co Big Grin itak co chwile muszę coś zmieniać
koniec stamki new chara robie na tym acc pewnie to będzie sork Tongue
Zapomniałem o screenie ;/ ale macie tu z drogi do dp zrobiony o 15
[Image: 38lvl.png]
#31
Zaniedbałem troche screeny dlatego daje screena mam 45 lv i 5 mlvl skile i eq na screenie
[Image: 45lvlz.png]
#32
Sorry ,że negatywnie komentuje. Ale po co Ci full eq na charze który biega na amazonkach / trollach / ghoulach ? nie lepiej zainwestować to w pacca bądz też zrobić pg na monsterach typu corymy / dragi ? :Smile
#33
Ponieważ zbieram na full eq tera dokupie softy i odrazu pacc przed wakacjami musze uzbierac Tongue a itak mam blessy a jak nie kupie pacc to bede skilowal i bedzie na corymach latać i negatywne komentarze są też dobre ponieważ uczą co można zmienic Tongue
Aktualny stan konta w nocy komputer sie wyłączył a raczej net Big Grin :
[Image: 46lvl.png]
#34
No to powodzenia, ja się dizś dowiedziałem,że nawet na 70+ skillach i 60K mozna bocic z profitem na Corymach Smile
#35
wiesz ja mam prawie 65/61 bo gdy zaczełem na tym charze grac to max 5h dziennie mógł być włączony komp tera moge non stop
niedługo będe musiał posprzątać dp bo wole mieć posegregowane itemsy Big Grin wyśle wtedy stan dp i banku
#36
Przyszłem do domku i zobaczyłem fajny widok 47 lvl :
[Image: 47lvlc.png]
#37
zakryles name ale juz na local chacie nieSmile
#38
Stan konta na dziś w itemkach w goldzie 100k dla upsika leci tobie reput za oko ;D
[Image: stankonta.png]
komentujcie
#39
Ładnie, z 200-300k w itemkach masz;DD
btw. kupuj pacca i na humany Big Grin
#40
Devas narazie się nie poddam w skilach i skiluje do 80/80 tak jak chciałem skile sa narazie 66/64 później spóbóje na corymach dorobic na pacca
[Image: 66skill.png]
przed ssem bedzie z 67/65 okolo 16 znowu ustawie bo wróce wtedy z szkoły
gdzie bocic 37 kinem 90/90 skile ;D


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)