Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Enemy on screen
#1
Pisałem w temacie o pomocy, ale tam chyba nikt nie wchodzi, więc jestem zmuszony napisać osobny temat ;d

Jak dobrze ustawić w protectorze, żeby wył, gdy wróg na ekranie? Wszedłem w war tools, wpisałem mojego "wroga", potem w protectorze alarm "Enemy on screen", aktywowałem alarmy, a mimo to, gdy gościu wbiega na ekran, bot nie wyje. Co zrobić?
#2
jak expisz w malo odwiedzanych miejscach to ustaw player on the screen czy jakos tak Big Grin jak czesto odwiedzane to moze protectora jak bije cb koles mam nadzieje ze pomoglem :/
#3
Problem w tym, że koleś mnie nie bije, tylko looruje mi moby. Protectora od PK to wiadomo, że mam, jak chyba każdy. A miejsce dosyć często odwiedzane, więc player on screen odpada. Potrzebowałbym protectora na konkretne nicki.
#4
jak widze w protektorze player on screen i ponizej mozna nick wpisac probowałeś to ? lub jak to wysoki level to highter level of the screen i wpisz jaki
#5
Co do pierwszego, próbowałem, bez skutku. Co do drugiego, właśnie tak mam ustawione, ale przez to jak idzie na refil do depo to co chwile mi wyje. Dlatego chciałbym mieć konkretnie na nick ustawione.

A nie dałoby rady zrobić jakiegoś macro? Ja próbowałem coś sklecić, ale nie wyszło.

Creatures.ByName(NAME)
Misc.Alert()

Zrobiłem takie i kilka innych podobnych, zamiast name wpisałem nick tego kolesia, załączyłem Macro a alarm wyje cały czas, nawet jak nic nie ma na ekranie.
#6
Wszystko dobrze, tylko wartość ustaw
Creatures.ByName(NAME)>0
Misc.Alert()

Piąteczka :D


--Kropek ;)
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#7
DZIAła.
#8
Dobra jeszcze jedno pytanie. Bo to rozwiązanie z alarmem działa tylko jak jestem w domu. Macie jakiś pomysł co zrobić, jeśli chciałbym poafkować? Dałoby radę np. zrobić takie macro, że jak widzi tego wroga na ekranie, to wyłącza tylko killera, ale dalej chodzi po waypointach i np. załącza killera po minucie?
#9
jak byś mi powiedział czy Macro.Wait(Delay) zmienili i już działa dobrze bez wyłączania wszystkich innych funkcji bota to mógł bym to napisać ;P
sprawdzać nie mam kiedy bo od tygodnia boty latają :S
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)