Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
♪♫tru Script - Ancient Scarabs Ankrahmun for Mages
#1
Rainbow 
Vocation: [Image: Outfit_Mage_Male_Addon_1.gif]
Level: 60+
Eq: Full terra set or terra set + bohs and good shield, Sorcerer fire~ wand - druids ice~ rod
Loot: [Image: Gold_Coin.gif] [Image: Scarab_Pincers.gif][Image: Scarab_Amulet.gif] [Image: Ancient_Amulet.gif] [Image: Scarab_Shield.gif][Image: Terra_Hood.gif]
Exp: type in comments

Ancient Scarab's tp cave in ankrahmun. This script is a bit dangerous beacuse holding distance in our bot sucks...Dodgy But try at all if u want. Of course customizable and have refiller, depositer. Plate armors and waraxes droping on ground.

BPs:
[Image: bpki.jpg]

[Image: 7131405.jpg]


Attached Files
.bbot   tru Ancient Scarabs tp cave Ankh.bbot (Size: 8.06 KB / Downloads: 495)
#2
added screenshot
#3
55ms can i?
[Image: 0_0_823577059_Wiosna_przyszla_przez_xawery_middle.gif]
#4
someone test ? Smile
#5
i lost my ms on last mass so ss is from my friendSmile he is 78ms here and he changed distance to ancients from 3 to 1. go with good shield!
@svira i think no :/ is too hardcore but maybe try on 1 distance
#6
Testowałem, i mogę wam powiedzieć że skrypt działa idealnie. Jedynym mankamentem jest to że czasami ktoś stoi na dp, więc można by przerobić na +2.

//work fine
#7
obrazki znikły ... po za tym nie dam rady iść tam 42 ms z full tera setem ?

tzn
Terra Hood, Terra Legs, Terra Boots, Silver Amulet....
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#8
(05-28-2013, 07:31 PM)gogol13 Wrote: obrazki znikły ... po za tym nie dam rady iść tam 42 ms z full tera setem ?

tzn
Terra Hood, Terra Legs, Terra Boots, Silver Amulet....

padniesz jak szmata : d


SPRZEDAM LICENCJE DO BBOTA 50 dni
Celesta 450k
Ocera 300k !
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#9
ale co na jednym padnę ??;o
a jak manualnie pójdę ?
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#10
manualnie to i dwa mogą cie ubić dość łatwo na 42 lvlu , jak 3 wyskoczą to automatycznie zgon :]
#11
ale kto mówi że będę lurować sobie cały resp :o

ja pytam manualnie bo to kurde jest jeszcze człowiek mądry i może nie lurować....
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#12
Manualnie powinienes dac rade. Ja bocilem tam 90 ms z softami i mialem hard przy full respie.
#13
(05-28-2013, 08:43 PM)zabi69 Wrote: manualnie to i dwa mogą cie ubić dość łatwo na 42 lvlu , jak 3 wyskoczą to automatycznie zgon :]

Taki kurwa debil napisze cos i ludzie sie boją chodzić. Od 40 lvla tam siedziałem i czasem nawet 4 na raz wyskakiwały i dawało się radę.
#14
ja tam na 23 lvl siedzialem sorkiem i gitara byla Smile pod schody lurowalem i dawalem rade Smile wiec na 42 lvl to powinienes jeszcze palic sobie i expic :d
#15
Not working.
[Image: acceleratorbyfenx07d5cr.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)