Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reconnect - Problem
#1
Exclamation 
Siema!

Zapytam prosto z mostu, mam 4 cashmakery i w momencie ss'a przez reconnect loguje mi się z powrotem 1 char a na 3 wyskoczył mi błąd - niestety zapomnialem spisać numer/kod błędu.

Pozdro!
#2
Nie wiem dokladnie o co chodzi ale ja mam czasami problem przy 3 mc ze 1 loguje w innych bledne acc i jak sprawdzalem po ile liter hasla wpisuje to myli acc z passwordem jednego z trzecim drugiego z 1 -.-
#3
Loguje ci na 1-szego chara bo masz w reconnect prawdopodobnie ustawioną opcje AUTO. Wybierz sobie konkretnego chara z rozwijanej listy i wtedy zaznacz opcje reconnect. Wtedy bot bedzie próbował zalogować sie na X postać z listy (nie jestem pewien jak to wygląda w przypadku acc z postaciami ze światów prewiew).

@up
Poprostu prawdopodobnie miałes zaznaczoną opcje reconnect gdy wpisywałes passy do innego acc. Bot zapamiętał tamte passy i je bedzie próbował wpisać. Tak mi sie bynajmniej wydaje.
#4
wpisalem chary zalogowalem wybralem jakiego chara to 1 chara logowalo i dzis np zdazylo sie ze po 1h drugi char sie zalogowal a wtedy trzeci char po 30 min probowania wpisania passow wpisal poprawne iBig Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)