Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[EK] Awesome Project ! 15 chars
#41
bo czasami tak sie zalewa nawet jak ubijesz
#42
Aktualnie nocka na corymach 165 lvl , salamandry , beary oraz swamp trolle.
Dodam screenshoty jeżeli wstane przed ssem z totalnym profitem.
Od jutra myslę ,że na moich 2x 60 lvlach będę stawiał na corymy z full eq na tym samym skrypcie ,żeby nie było waste bo skille chujowe mają Wink
#43
Oto zarobek który mozna zrobić w całą stamine na 40+ lvlu na salamandrach Smile



[Image: caastamina.png]

Uploaded with ImageShack.us
#44
165 ek na corymach, 230k profit + creature itemy Smile





[Image: corymsy.png]
#45
[Image: 79589068.png]

Uploaded with ImageShack.us




60 lvl - heroic axe , full eq i lEEEEEEEEEEEEEEEEECIYM !
#46
jak już zakrywasz nick to radze CI w tibi uzyc komendy ctrl +n , bo można sprawdzić twój nick nawet w paincie Smile

powodzenia w dalszym prowadzeniu tematu i mogę ci podpowiedzieć ze jak dajesz te twoje 2 eki na tym samym skrypcie to dajcie sobie party Smile

to tyle GL !
[Click] UP and see magic !
#47
Can you spare your corym's script? Or did you buy it/make it by your own and wan to keep it?
#48
Goncho look for script corym by Garst.
http://forums.bmega.net/thread-11905.html

It's the best script for low lv in corym
#49
I just download few free scripts and was checking. I dont really remember which was good ; ( sorry. But script to coryms by Garst are rlly good !
#50
jakie skille na tym 60 i eq?
#51
Juz powoli wkurwia mnie ten bot z tymi debugami. Dziś bociłem 15 godzin i jakos o 7 zjebał mi się bot i przestał działać Cavebot.



64K wczoraj go pusciłem od 60 lvla i w 14h wbił 4 lvle . niestety jak napisałem u góry musiałem zresetować wszystkie clienty żeby mi cavebot działał i cały loot hud poszedł się jebać ;<
[Image: corymy-noob-ek.png]














168 ADVANCED ! tutaj macie całego loot HUD Smile.
[Image: corymy-ek.png]
#52
podasz skile i eq?
#53
to widze ze mi w ta noc bez powodu nie padl znowu ;< myslalem ze to net znowu a tu widze ze debugi sa
#54
Ten 168 ma skille 93 eq widać a ten 65 ma 72. Dsm , zao legi , mms(chce kupic ale nikt nie sprzedaje) , relic sword (kupuje crystalline od tygodnia) , bohy , crus Smile
#55
[Image: aktualny.png]

Kupiłem eq i to narazie starczy Smile , o 22+ wrzuce screeny z drugiego noob eka na Corymach Smile
#56
[Image: corymy-powrot.png]


Cała stamina 60-67 lvl. 60k + mms i bp creature itemów to totalny profit Smile

[Image: croo-corymy.png]



Burza cały czas napierdala ,ale się nie boje ! lecimy ! cała stamina musi się zwastować Smile
#57
ja mam 57 lvl cashmakera ale nie stać mnie na nerwy żeby kupywać mu eq ;d
#58
Jak pojawi się Yasir i sprzedam chociaż połowę itemów które mam (addonowe , eq itp) to pokaże screena. Chyba kupie full eq na tego 169K + pacca.
#59
Coś ten bot jest spierdolony. Postawiłem na corymy pobiegał godzine i o 2:30 padł od potwórów mając 50 shp (nie użył ani jednego) , 150 manasów...
Nie miałem kicka ani nic , a potwory dwa miałem na sobie. Po prostu bot przestał się leczyc
#60
takie bugi są czasami ;/ przykro mi


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)