Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosba
#1
Witam posiada moze ktos scrypta na mintwalin dla 47kinighta?? Wiem ze jest tego pare na forum ale z tego co wiem to wszystkie zbugowane a ja bym prosil o takiego pewniaka ze odpale i bot poleci w wir expa i zbierania mi kasy Tongue

Za sprawnego scrypta dam repa
#2
Masz pewny i dobry skrypt sam tam wyexpilem 58 kine : )

Jak pomogłem to daj RP Smile


Attached Files
.bbot   FACC MINTWALLIN by allmighty.bbot (Size: 19.67 KB / Downloads: 26)
Pomogłem? Daj reputa, to nic nie boli a ile szczęścia daje: )
I helped? Give reputations, it's don't hurt and how much happiness gives: )
#3
(05-14-2013, 02:52 PM)varm Wrote: Masz pewny i dobry skrypt sam tam wyexpilem 58 kine : )

Jak pomogłem to daj RP Smile

Nie mam aktualnie staminy Tongue Jak odrosnie zeby bot mogl pobiegac z 3-4h i zobaczyc czy all działa to wklepie reporta.
A puki co dziekuję
#4
Wszystko byloby fajnie gdyby bral kase z baku na poty.. A on idzie prosto po poty nic nie kupuje i na expa... No i dochodzi do posionow,rotwormow i wraca do miasta i stoi jak kolek na skrzyzowaniu
#5
to cos u Ciebie jest nie tak bo ja baardzo dlugo na tym skrypcie latalem i bylo wszystko OKSmile
#6
(05-15-2013, 05:59 AM)Thorstan Wrote:
(05-14-2013, 02:52 PM)varm Wrote: Masz pewny i dobry skrypt sam tam wyexpilem 58 kine : )

Jak pomogłem to daj RP Smile

Nie mam aktualnie staminy Tongue Jak odrosnie zeby bot mogl pobiegac z 3-4h i zobaczyc czy all działa to wklepie reporta.
A puki co dziekuję

A tam od razu REPORTA mu będziesz dawa\c Shy
Please give me reputation if I helped you.
#7
a co u mnie ma byc nie tak? Wczytuje scrypta i tyle.. A to ze skrypt walniety to inna sprawa
#8
bo bierzecie beznadziejne skrypty zrobione przez debili, że nie ma się co dziwić ;] ja już przestaje dla was robić jakie kolwiek skrypty i pomagać bo już jutro rano kończy mi się bbot ;]
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#9
z tego co zauwazylem to tu 90% scryptow jest do dupy... Skonczy sie licka i zamowie ibota
#10
wszystkie robione prze ze mnie są zawsze sprawdzane i działają ;o jak nie działają to na bieżąco zmieniam i dopiero wystawiam nie jak większość pawianów ...
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)