Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testing Time Left
#1
Za każdym razem gdy odpale kompa i puszcze bota od nowa widze " Testing Time Left 2:00:00 " Czy musze dawac share po każdych 2h od puszczenia bota czy to jakis błąd?... Bo zaczyna to byc irytujące Big Grin
#2
ale w bocie to widzisz ?;]
jaka wersja ?
jak masz ją w 15.00 to podeślij ją
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#3
[Image: lolbzx.jpg]

Wgooglowalem, że niby chodzi o to żeby udostępniać skrypty ale ile można ;DD za każdym nowym uruchomieniem bota to samo ;D . Od niedawna używam BB dlatego nie wiem ocb Big Grin . Mam wersje 15.0

http://imageshack.us/photo/my-images/849/lolbzx.jpg/ Chyba nie dziala obrazek wiec oto link
#4
a ja widzę że to dopiero po 2 h testowania skryptu możesz go udostępnić :o
ale po co ty go chcesz udostępniać ? mam pomysła Tongue ustaw mana drinkera Tongue tak jak kosztuje najmniej wymagający czar twojej profesji jaki używasz w skrypcie Tongue to może nie będziesz musiał się nim dzielić Tongue

zresztą po co ty wchodzisz w sekcje ... Share Script ? nic tam nie musisz robić i wg olej tą zakładkę Tongue bo już wiem ocb :d

jest to powiązane z tym linkiem Tongue
http://bbot.bmega.net/scripts.html
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#5
Ok dzięki za pomoc i wyjaśnienie ocb. Wychodzi na to, że to wywrotka była przyczyną wyłączenia bota a nie odwrotnie. Szukając przyczyny wywrotki znalazłem ten cały testing time i myślałem, że po tych 2h pada bot i przez to mój op knight Big GrinD ale wygląda na to, że jest odwrotnie Big Grin Dzięki jeszcze raz za szybką pomoc !.
#6
Rep++ Big Grin
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#7
To jest czas minimalny testowania skrypta by go udostępnić, tak wiem, gogol napisał.

#gogolnieprośorepybowstyd
#słońtosłabyraper
Please give me reputation if I helped you.
#8
musze sciagnac ta 15 xD bo od miesiaca cos chyba sie zmienilo w bocie :]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)