Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BBot Error Anti shared
#1
Witam, jest taka sprawa, kiedyś można było korzystać z bbota na dwóch różnych ip.
Używałem go sobie na PC i na laptopie. a dziś zdziwiło mnie to, włączyłem sobie postać na laptopie z 1h na expa, wyłączyłem ruter (zmienne IP) i po paru minutach znowu wszedłem na bota.. niestety wyskoczył mi błąd.
I nie wiem, czy na tej wersji bota można go tylko używać na 1 ip czy to jakiś bug.
Nie używałem go wcześniej (chodzi o dzisiejszy dzień)
wróciłem ze szkoły odpaliłem, zresetowałem ruter, i juz go nie odpaliłem.
Jeżeli to tak ma być to sądze że my, gracze ze zmiennym ip jesteśmy poszkodowani Wink
prosze o jakąś sensowną odpowiedź.. BEZ OFF TOPU

REPUT MILE WIDZIANY Big Grin
#2
Na 1 IP można 1 bota mieć w przeciwnym razie ban na 6 godzin a po iluś tam banach delete.
Please give me reputation if I helped you.
#3
(05-20-2013, 05:03 PM)Apausfo Wrote: Na 1 IP można 1 bota mieć w przeciwnym razie ban na 6 godzin a po iluś tam banach delete.

Czyli kurwa ja, ze zmiennym ip jestem na tym poszkodowany, bo wypierdoli mi prąd, i wtedy resetuje mi się ip.
No i wtedy co? mam 6h czekać?
Czyli teraz bbot jest tylko dla graczy z stałym ip. chyba zrobiłem błąd że kupiłem wczoraj licencje..

REPUT MILE WIDZIANY Big Grin
#4
Możesz napisac do dostawcy internetu by zrobił twoje ip stałym.
Please give me reputation if I helped you.
#5
Co kosztuje...
/\
If I helped you pleasse give reputation+
#6
Wystarczy czytac tematy gdzie co 3 to mowa o tym problemie

poszukac nie boli...
#7
Nie będę starał się o zmiane mojego IP na stałe, gdyż zmienne ip bardzo mi się przydaje, a gdybym to zrobił tylko ze względu na bota, no było by to troche głupie.
Płacić za to nie wiem ile bym musiał.. ale to dodatkowy koszt Na BOTA.
Uważam że powinno być coś z tym zrobione Smile
Wcześniej było dużo lepiej.

REPUT MILE WIDZIANY Big Grin
#8
nie wiem ja też mam zmienne ip i jakoś nie mam problemu od 2 lat :||
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#9
(05-20-2013, 06:35 PM)gogol13 Wrote: nie wiem ja też mam zmienne ip i jakoś nie mam problemu od 2 lat :||

Ja też używam już długo bbota i też nie miałem takich problemów do dziś Smile

REPUT MILE WIDZIANY Big Grin
#10
może ktoś ma twoje passy do bbota ;p wiesz że póki co nie ma jak zmienić passów napisz do bmega... niech zmieni passy tobie ;]
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#11
(05-20-2013, 07:01 PM)gogol13 Wrote: może ktoś ma twoje passy do bbota ;p wiesz że póki co nie ma jak zmienić passów napisz do bmega... niech zmieni passy tobie ;]

Niemożliwe jest aby ktoś ich używał Smile
Nigdy z nikim nie dzieliłem bbota Smile
Uzywam na 2 komputerach. a dziś lipa Big Grin

REPUT MILE WIDZIANY Big Grin
#12
jak tam uważasz ;]
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)