Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebne Macro
#1
Cześć potrzebuję makro na reset cave bota gdy się zatnie Smile
jest ktoś w posiadaniu takiego makro??
za pomoc standardowo
[/size]repucik Smile
#2
Ta sama prośba co autora [Need macro auto reset cavebot]
#3
2000 {Anty Trap Mamuth} Misc.StandTime()>60 Cavebot.Stop() Cavebot.Start()
prosze jeśli pomogłem daj reputa
#4
(05-21-2013, 04:25 PM)Gramytibia Wrote: 2000 {Anty Trap Mamuth} Misc.StandTime()>60 Cavebot.Stop() Cavebot.Start()
prosze jeśli pomogłem daj reputa

Nie.


Kliknij tutaj dziecinko.
Please give me reputation if I helped you.
#5
spoko do obydwu leci repucik Smile

Your reputation rating has successfully been added for this user. dzieki za pomoc Smile
#6
ej możecie mi powiedzieć czemu jak testoeałem makro to wszystko bylo wporzo a jak wystawiałem bota i odpaliłem te makro to cale exp i loot statistick mi znika a u gory na ekranie pojawia sie jakis pier.olny napis ze niby jakiś error?
#7
Ja osobiście jade na tym patencie na 10+ skryptach i gites, a komunikat pojawia się u góry wtedy, gdy jesteś stucked.

(05-21-2013, 10:38 PM)majkson9 Wrote: ej możecie mi powiedzieć czemu jak testoeałem makro to wszystko bylo wporzo a jak wystawiałem bota i odpaliłem te makro to cale exp i loot statistick mi znika a u gory na ekranie pojawia sie jakis pier.olny napis ze niby jakiś error?

zrobiłeś jak gogol13 kazał?

CYTUJĘ:

powinno to wyglądać mniej więcej tak ;]
Code:
0 {Stuked} CaveBot.Stop() CaveBot.Start()
[Image: fe8903674dcbf.jpg]
Please give me reputation if I helped you.
#8
aha czyli mam zrobić makro i pozniej zrobic protectora do ktorego mam dodać makro?? dobrze to zrozumialem??

a i jeszcze jedno skoro już w czymś mi pomagasz to skorzystam z okazji i spytam o makro na otwieranie drzwi Big Grin
konkretnie bramki lvl bo chcę zrobić se full afka na watery Smile
#9
(05-21-2013, 11:46 PM)majkson9 Wrote: a i jeszcze jedno skoro już w czymś mi pomagasz to skorzystam z okazji i spytam o makro na otwieranie drzwi Big Grin
konkretnie bramki lvl bo chcę zrobić se full afka na watery Smile

zrób to map toolem jak zwykłe otwieranie drzwi ale w twoim przypadku będzie przez nie przechodził Smile
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#10
(05-21-2013, 11:46 PM)majkson9 Wrote: aha czyli mam zrobić makro i pozniej zrobic protectora do ktorego mam dodać makro?? dobrze to zrozumialem??

a i jeszcze jedno skoro już w czymś mi pomagasz to skorzystam z okazji i spytam o makro na otwieranie drzwi Big Grin
konkretnie bramki lvl bo chcę zrobić se full afka na watery Smile

Tak, dobrze zrozumiałes, macro użyć w protectorze gdy stucked. Jesli chodzi o te bramki to:


(05-13-2013, 04:23 PM)zioom8 Wrote: musisz użyć opcji maptool w cavebot, oczywiście przy kolejce musisz dać fixed pointa, oraz w use id dać 0 bo ma to użyć ręką, ID to wciskasz alt+F8 i klikasz na wagonik i w górnym rogu masz id wagonika, oraz podajesz wpt tego wagonika, to już musisz logicznie rozgryźć patrząć na wpt na których stoisz i dodać 1 (zależy jaki wpt jak stoisz i gdzie jest wózek)

Zamień wózek na drzwi, śema.
Please give me reputation if I helped you.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)