Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomóżcie ^^
#1
Witam jest pewna sprawa :^^

Zastanawiam się kogo by było lepiej zrobić do szybkiego expa i huncenia

Sorc czy Drut ?

Także niedługo zarobię na pacca i planuje za cc kupić tylko że jest problem a mianowicie :

Na którą postać najlepiej by było dać pacca

Chciałbym aby ta postać zarabiała więcej niż facce żeby było na kolejne pacce

Paladin 23 skill 64/54 - Planowałem bić lvl i zarabiać powoli i potem na paccu na offa go puszczać

Knight 33 skill 67/65 - Naszła mnie myśl że dobrze by było na niego wrzucić pacca i żeby dobrze nim się dorobić

I myślałem ostatnio nad założeniem Sorca / Druta czy oni by się nadawali do szybkiego zarobku kasy ? ^^

Doradźcie, chodzi mi o to żeby zarabiać kasę i mieć na kolejne pacc scrolle, a co do Sorca i Druta to dopiero bym założył :X

Może dorobić jeszcze trochę tymi Knightami i sprzedać eq z Paladina i Knighta 33 ? Bo mam bardzo wygórowane ^^
I wtedy sorca/druta zrobić i nimi coś grać ? jak myślicie ? A knightem to będę na faccu zarabiał : >

Mam jeszcze Knighta 32 ostatnio wymieniłem ponad 200 medicine pouch i żadnego slug druga niestety nei było << także zarabiam nim ; d

A może zrobić Sorca/druta na tym samym acc co palla i jak na jednym się skończy staminka to wbijam na drugiego ? Pallek jakbym expił sorcem/drutem by skillował na offie ?
#2
sorcem szybciej poexpisz ale sorcem/drutem nie zarobisz szybko
#3
Sorca rób jak chcesz zarobić na kolejne pacce do 30 kijowo ale potem już z górki .. jak wbijesz duży mlvl to będzie zawsze Tobie się zwracać Smile

Druid też dobra postać też da rade expić ale nigdy nie samemu :< przynajmniej jak chcesz duży profit i dużo expa ;]

palka zostaw sobie jak ręcznie a jak nie ręcznie to sprzedaj eq ... kina to wiadomo że dla kasy ^^
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#4
Po pierwsze to radze nauczyć się pisać, bo z interpunkcją u Ciebie nie najlepiej.
W każdym razie, nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chcesz dobrze zarabiać kase, a więc:
1.Podaj więcej szczegółów( świat, środki na expa, czy na twoim świecie jest wojna, czy wolne są respy, czy odpowiada Ci robienie lootbagów, wolisz wolny exp, ale kozacki hajs, czy może: śreni exp, a niezły hajs, podaj też eq)
2. Wypisz po kolei jakie masz postacie, i które, z którymi są na kontach, bo my tego nie wiemy.
Z własnego doświadczenia wiem, że najlepszym cash makerem jest knight i to nie zależnie od wszystkiego.
Warto przed rozpoczęciem pacca trochę podskilować, żeby potem hunt stał się dużo bardziej opłacalny.
Sorc czy drut staje się w miare wypłacalny dopiero po 90 lvlu, ale wtedy też musisz mieć spory kapitał, bo nie na każdym huncie sapdnie Ci coś wartościowego.
Możemy to przyrównać do inwestycji długofalowej, a więc huncisz 2 dni i jesteś -100k, ale nie poddajesz sie i expisz dalej to po tygodniu jesteś 300k na +. (to tylko tak przykładowo)
Oczywiście palladynem też da się zarabiać, ale nie tak efektywnie jak knightem, chociaż pall jest dużo ciekawszy do gry ręcznej( możemy na niższym lvlu iść na lepsze monstery).

Reasumując:
Wolny exp, a dobra kasa = zdecdowanie najcik
Niezly exp, niezla kasa = palek
Szybki exp, ciekawe hunt, ale słaba kasa = sorc/druid ( zawsze też możesz dorabiać na runkach) Tongue
Pozdrawiam, w razie pytań proszę je zadawać.
#5
Świat : NON Pvp
Środki na Exp : 57cc>> tyle że wolę zarobić niż stracić : D
Nie ma wojny : s
Co do wolnych respów to nie wiem na faccu jeszcze takiego nie widziałem prócz Thais Dark MAgician i inne ; x
Nie lubię lootbagów ; D
Zależy mi najbardziej na zarobieniu cc by wyrabiać z pacc scrollem co 30 dni : >
Kozacki hajs najlepiej Big Grin

Eq:
Knight 33 lvl Zaoan Helmet,Magic Plate Armor,MMS,Boh,Zaoan legs,Bright sword <<<< nie z allegro : >
Paladin 23 lvl Zaoan helmet,Paladin Armor,Demon Shield,boh,zaoan legs,speary i niedługo royalki ^^
Knight 32 lvl Fire sword,Tower Shield,Knight armor,plate legs, soldier helmet ------ Tylko na medicine pouche

A sorca/druta to pytam się kogo mi doradzacie bardziej zrobić jeżeli chodzi o hajs i czy w ogóle jest sens go robić bo być może kimś innym lepiej ? : }

Każda postać ma inny acc ;>

Co do gry ręcznej to najtem raczej bot, palkiem i sorcem/drutem, od czasu do czasu bot i ręcznie ^^

Markotny co sądzisz o tym ? : P
#6
(05-22-2013, 01:47 PM)markotny Wrote: Po pierwsze to radze nauczyć się pisać, bo z interpunkcją u Ciebie nie najlepiej.
W każdym razie, nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chcesz dobrze zarabiać kase, a więc:
1.Podaj więcej szczegółów( świat, środki na expa, czy na twoim świecie jest wojna, czy wolne są respy, czy odpowiada Ci robienie lootbagów, wolisz wolny exp, ale kozacki hajs, czy może: śreni exp, a niezły hajs, podaj też eq)
2. Wypisz po kolei jakie masz postacie, i które, z którymi są na kontach, bo my tego nie wiemy.
Z własnego doświadczenia wiem, że najlepszym cash makerem jest knight i to nie zależnie od wszystkiego.
Warto przed rozpoczęciem pacca trochę podskilować, żeby potem hunt stał się dużo bardziej opłacalny.
Sorc czy drut staje się w miare wypłacalny dopiero po 90 lvlu, ale wtedy też musisz mieć spory kapitał, bo nie na każdym huncie sapdnie Ci coś wartościowego.
Możemy to przyrównać do inwestycji długofalowej, a więc huncisz 2 dni i jesteś -100k, ale nie poddajesz sie i expisz dalej to po tygodniu jesteś 300k na +. (to tylko tak przykładowo)
Oczywiście palladynem też da się zarabiać, ale nie tak efektywnie jak knightem, chociaż pall jest dużo ciekawszy do gry ręcznej( możemy na niższym lvlu iść na lepsze monstery).

Reasumując:
Wolny exp, a dobra kasa = zdecdowanie najcik
Niezly exp, niezla kasa = palek
Szybki exp, ciekawe hunt, ale słaba kasa = sorc/druid ( zawsze też możesz dorabiać na runkach) Tongue
Pozdrawiam, w razie pytań proszę je zadawać.


MAM NADZIEJĘ ŻE OGARNIASZ MOCNO BBOTA BO POMOCY ODE MNIE NIE UZYSKASZ Smile
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#7
Gogolu13, myślę, że takie groźby nie są potrzebne, ponieważ nic nie wnoszą. Tongue Jestem raczej umysłem humanistycznym u rażą mnie takie błedy, nie wyzywam go, więc również powinieneś uszanować moje zdanie. Just we shouldn't be a children. Tongue
W każdym razie, myślę, że takowe spiny nie są potrzebne, a rzecz jasna, że jak nie uzsykam od nikogo pomocy, to sobie sam poradze, rozpracowałem elfa, TA i ibota, to rozpracuje i bbota. Smile

TOPIC: No to ja na twoim miejscu wziąłbym się za najcika(tego pierwszego)- nie z allegro.
Po kupnie Pacca, warto kupić niektóre spelle i promocje, więc po to było info o środkach. Ponadto warto zrobić najtańczego mounta- donkey, na moim servie PVP, bag of apple slices kosztuje ~5k.
Teraz mały schemat apropos expa:
30-50 - warto skupić się tutaj na lvlu i nie liczyć na jakiś wielki profit
-Ja proponuje powierzchnie foreign quarter i w zależności jak się będziesz wyrabiał doatkowo do wpt dodac Orc Land i +1, +2
-Foreign quarter- obóz elfów, dość wolny exp, ale duży profit
-Cyclopy na yalahar- możesz być na 0 lub z lekkim waste, ale szybk lvl wbijesz
-Żółwie na yalhar, bądź też koło liberty bay
-Port hope- banuta powierzchnia + niektóre wieże

50-80 - tutaj masz dużo więcej możliwości, możesz pozostać przy tym co napisałem wyżej bądź, wybrać się na:
- banuta- -1 i wszystkie wieże
- muatated humany- extra kasa
- cały teren z dworców na Port Hope- można naprawdę nieźle zarobić, exp też niczego sobie
- Dwarf na cormayi, żeby był zajebisty profit muszą być lootbagi, ale tam raczej jest spoko, bo rzadko kto wbija.
- Orc fort na FACC
- Water Elementale na Yalahar
- Piraty na nargor- osobiście ja tam siedziałem od około 55 do 75, dobry hajs + dużo itemów addonowych(sporo warte), warto też wspomnieć o quescie, na nargor.
Na początku robisz cały nargor quest, masz dostęp wszędzie na nargor, następnie idziesz do Ryana Strikera, czy jakos tak, po Task, po zabiciu 5k piratów dostajesz dostęp do roomu z bossem, możesz wejśc do roomu z bossem 3 razy, potem za taska dostajesz tylko kase i exp. Na moim servie te itemki stoją po 100k each, więc mialem 300k za same 3 taski.

80+ -tutaj zaczyna się naprawdę kozak zarobek,
-przetesotwalem wiele expów i powiem Ci, że zdecydowanie najlepiej wypadaja culty na Yala/LB.
Osobiście bociłem na Yalahar i z softami wyciągałem około 100k/noc, 100k kasy rzecz jasna, po sprzedaniu itemów.
- Zostają też róznego rodzaju dragony na yala/darashia/veno/edron
- Mutated raty, również opłacalne jeżeli chodzi o taski
- Mutated humany prszynoszą czysty zysk, praktycznie, nie używa się tam wgl potów, jeżeli ma się softy. Tongue

Po więcej info pisz priv. Smile
Pozdrawiam, mam nadzieje, że pomogłem.
#8
A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI WISZĄ HUMANIŚCI ;]
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#9
Do kasy najlepszy knight , w 5 miesięcy na pacu wybociłem 150lvl skile 101/99 , licze bez armorów etc , miałem w domku 20kk , bag-a softów , shiny blade w eq itd , ogólnie knight to najlepszy do kasy , a jak chcesz sorkiem to m lvl poskiluj i tak od 100 dobre profity będziesz robić Smile
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#10
(05-22-2013, 05:46 PM)gogol13 Wrote: A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI WISZĄ HUMANIŚCI ;]

Serio? Może wyłącz caps lock? ( Taka luźna propozycja)
#11
Ok dziękuję bardzo markotny Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)