Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawa wagi sprawiedliwości we wrzechświecie
#1
Rainbow 
Słuchajcie,mam do was sprawę(oczywiście za pomoc nagrodzę reputem). Otóż chodzi o to że mam knighta 66lvl skile 82/80 dobre eq + pacc,140k w depo. Przechodząc do sedna to mam jeszcze 25 dni pacca od jutra i chciałbym w te 25 dni zarobić( przy okazji nabijać lvl'e) na następnego pacca. Prosiłbym was o skrypty,dobre linki,porady gdzie expić( prosiłbym o podawanie +- exp/h i k/h). Z góry dzięki i licze na Polską solidarność.
5!Big Grin
#2
Polecam mój skrypt na piraty , możesz tam siedzieć do którego chcesz lvla , przy tym weź taski na piraty jak pofarcisz to zarobisz wiele na itemach z bossów , mam na myśli ja z 3 zlociłem szabelke a u mnie ona warta 500k więc 1,5k za same taski , bociłem tam nawet 100 + lvlami bo profit niesamowity Smile , exp 50-60 k na godzinke .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#3
Tak nie żebym coś mówił ale dzisiaj na tym Twoim skrypcie padłem,nie mam bladego pojęcia czemu ale nie działał mi healing wcale. ale Reput zasłużony. No więc zarobie na tego pacca,co dalej? Gdzie expić dalej?

i prosiłbym jeszcze o macro które działa na zasadzie że gdy stamina jest mniejsza niż 14h30min to wraca do depo i się loguje,albo nawet bez depo byle by się wylogował,nie exit tylko logout!
#4
ja na 66 knightcie latałem na Port Hope, Banuta, na 70 lvlu przeszedłem na Corymy Port Hope, aktualnei mam 75 levelik i rosnie Smile
#5
moj knight ma 76 i smiga tez po corymach ale na carlin Big Grin
#6
(05-22-2013, 09:50 PM)biv. Wrote: ja na 66 knightcie latałem na Port Hope, Banuta, na 70 lvlu przeszedłem na Corymy Port Hope, aktualnei mam 75 levelik i rosnie Smile

Powierzchnia czy all? bo na samej powierzchni to jest lipa jak cholera, przynajmniej u mnie.
Please give me reputation if I helped you.
#7
Idz na corymy tam jest dopiero kasa
#8
a da radę tam z takim lvl?
Poprosze link do sprawdzonego skryptu jeśli tak.
#9
Jeśli już te corymy to pewnie lepiej na Port Hope niż Carlin jak masz PACC bo mniej osób o miliard procent, niestety nie mam skryptu, sam łykne chętnie.
Please give me reputation if I helped you.
#10
Ja jakieś znalazłem,działają nawet nawetSmile. Tylko właśnie o co z tym chodzi bo mam tak nie pierwszy raz. Otóż jak zbije potwora do deepreda i ucieka to go nie goni.ocb?


Attached Files
.bbot   corym.bbot (Size: 9.04 KB / Downloads: 32)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)