Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PROBLEM z botem po nowym uptade
#1
Cześć mam taki problem że po dzisiejszym update na 16.1 pisze mi ze zeby odpalic bbota musze miec uprawnienia administratora a to ja jestem adminem ;/

a jak tam szperam w uruchom jako to mi pisze ze nie czyta squlite3.dll czy jakos tak co mam zrobic bo licencja leci a bocic trzeba :S proszę o szybką pomoc
#2
Witam wyskakuje mi to samo nie wiem co mam zrobić sciągałem bota na nowo i nic to samo ...
#3
Mam dokładnie to samo ;d
szukałem już w opcjach i nic ;d
#4
ja jeszcze nie zrobiłem upata ale coś czuje że mnie to też dotknie
#5
Ktoś coś może poradzić ?
#6
prawym na bbot.exe i uruchom jako administrator mi tak śmiga Smile
#7
probowalem i nic
#8
No mi niestety też nie działa ..
#9
mi sie z update i dziala Smile
#10
No to nie wiem mi wyskakuje bład że mam uruchomić przez administratora ale nie mam jak
#11
to powie ktos co robic bo juz sam nie wiem bot mi leci i nie moge bocic na moim komputerze jest tylko jedno konto i jest to admin ktorym jestem ja i nie moge odpalic bota ....


co mam zrobic ;/
#12
Ściągnijcie nową wersje 16.2 tam jest to zmienione Tongue
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#13
normalnie dzieki Big Grin za taka pomoc musisz dostac reputa Big Grin gdybym mogl ci dac 2 to bym dal Big Grin jeszcze raz dzieki Smile
#14
A mi Panowie do tej pory nie działa... ;(
Ściągnąłem nową wersję, uruchamiam jako admin, włączam zgodność XP, a bot dalej nie czyta postaci...
Proszę o pomoc!
#15
Mam to samo co Pepe raz czyta postacie ,a raz nie dodam tylko ,że mam windowsa 7 mzoe w tym jest problem?
#16
Gogol zobacz...Bbot Enemy Alert plx
#17
spantt to niema roznicy czy 7 czy xp mi na 8 tez tak samo sie robilo, ale sciagnalem 16.2 i smiga elegancko, a udalo mi sie na 16.1 zaznaczyc aby ciagle odpalal jako administrator to czasami lapalo, a czasami nieSmile
#18
upsik ja tez mam wersje 16.2 i mi raz lapie ,a raz nie lapie ,a odpalam zawsze jako administrator i nie wiem co jest grane ;/ TERAZ O JUZ W CALE NIE CZYTA MI LISTY POSTACI...


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)