Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak otworzyć skrypt?
#1
Witam Przed chwilą zakupiłem Bbota i mam pytanie.
Zobaczyłem na stronie że są jakieś skrypty np na swamp trolle czy corymy nie ważne.
Interesuje mnie jednak to jak to załadować widziałem coś o tym że trzeba włożyć do pliku config? ale ja żadnego takiego nie mam.. Może źlę instaluje tego bota? Nie wiem.. Proszę o pomoc : )
#2
Jeśli dopiero ściągnełeś bota, zaznacz jakąś opcje w bocie i ją zapisz. Po zapisie (skrypta) W folderze powinien się stworzyć automatycznie Folder o nazwie configs.

Jeśli pomogłem Rep+
#3
(05-27-2013, 05:35 PM)bozia Wrote: Jeśli dopiero ściągnełeś bota, zaznacz jakąś opcje w bocie i ją zapisz. Po zapisie (skrypta) W folderze powinien się stworzyć automatycznie Folder o nazwie configs.

Jeśli pomogłem Rep+

Hmm powiem tak zrobiłem na szybko jakieś kroki w cavebocie zapisałem no i było ale po wyłączeniu tibi bota odpaleniu na nowo nic się nie zmieniło a poza tym nie zapisało się to co zrobiłem jak to trzeba zapisać? ;s Zieeelono mi Tongue
#4
w folderze bbota masz kolejny o nazwie config. sciagajac skrypta z strony zapisujesz go wlasnie w tym folderze. Pozniej odpalasz tibie >bbota i w bbocie > settings >load > i szukasz skryptu> klikasz ok


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)