Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak ustawic czar
#1
Jak suatwic zeby moj palek walil z exevo mas san?? Bedzie rep
#2
Nie rozumiem twojego pytania czy ma być to spell z którego będzie targetować każdego monstera i nawet 1 ?
#3
Tak ma z tego w kazedgo monstera walic
#4
Wejdź w automation Tools > Killer >i masz zakładkę attack , wejdź tam i otwóż Menage Attack Sequences >>> Na dole masz Spell tam wpisujesz Exevo Mas San i na samej góże masz Attack Sequences ( ) Save wpisujesz byle co i save i dajesz back i tam z okienka Attack wybierasz ten spell który dodałes. Wink

P.S pomogłem ? Daj rep xdd
#5
Masz rep i jeszcze jedno pytanie co zrobic jak mi sie bot zatrzymuje w jednym miejscu i nie chce dalej isc?
#6
Po prawej w CaveBocie masz
-Player-walk never
-Fields-walk over
-Funitures-walk over
A jak dalej nie będzie chodził to nagraj od nowa wpt i powinno śmigać Wink
Powodzenia

Tzn ja mam tak ustawione spróbować możesz ;P
#7
I nie dziala musze od nowa wpt Sad
#8
(05-29-2013, 05:41 PM)zibi1996 Wrote: Masz rep i jeszcze jedno pytanie co zrobic jak mi sie bot zatrzymuje w jednym miejscu i nie chce dalej isc?

0 {Stuked} CaveBot.Stop() CaveBot.Start()

(05-29-2013, 05:44 PM)Breeg19 Wrote: Po prawej w CaveBocie masz
-Player-walk never
-Fields-walk over
-Funitures-walk over
A jak dalej nie będzie chodził to nagraj od nowa wpt i powinno śmigać Wink
Powodzenia

Tzn ja mam tak ustawione spróbować możesz ;P

mój boże, świtnie pomogłeś, 'ZRÓB WPT OD POCZĄTKU TO POMOŻE', masarka, po co się udzielasz Dodgy
Please give me reputation if I helped you.
#9
Apausfo
Gdzie to sie ustawia??
#10
Dodajesz to do macro i aktywujesz w protectorze, powinno to wyglądać tak:

[Image: fe8903674dcbf.jpg]
photo by gogol13
Please give me reputation if I helped you.
#11
chyba sie udalo leci rep Tongue
#12
2000
{Safe Spellcast}
Self.Mana>=200
Self.Attacking==01
Creatures.Beside>=1
Creatures.PlayersOnScreen==01
Self.Say(exevo mas san)

oznacza to że:
powyzej 200 many będzie bił ten czar
gdy atakują Cie 01 monsterków,
Creatures beside ==01 ( monsterki NA TB [ktore Cie leja]mozesz zmienic np. na dwa wtedy dajesz ==02)
creatures.players on screen==01 (tu nic nie zmieniaj oznacza to że gdy będzie TYLKO JEDEN GRACZ =TYLKO TY na screenie wtedy tylko będzie bił dany czar). Przydatne by nie wbić rsa, jeżeli dasz w targettingu mogą Ci się podkładać noob charami i odrazu masz rsa/bsa.

NIe chce reputa, mam to w nosie tą żenade, pozorke tylko pod reputy. Mam nadzieje że pomogłem a nie spamowalem bez sensu. Ten skrypt co CI dal kolega wyżej myśle że powinien działać jakby śmiał jakieś pytania daj znac osobiście użwam: ale ten u góry myśle że też działa jak nalezy w moim on czeka tylko dana ilosc czasu przez co dziala troszke wolniej ale nie spamuje głupot jak to bbot. A blokował Ci się pewno gdzies przy stacku czy coś, Bbot nie raz szybciej robi niż myśli. Powinno być ok Smile


0
{Stucked}
Cavebot.Stop()
Macro.Wait(3)
Cavebot.Start()


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)