Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 3.2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eks and more cashamakers by areeee
#21
U mnie w tym tygodniu krucho bo złapałem fuchę i na razie postacie idą w odstawkę ;f

Od poniedziałku nowe awanse Smile
#22
czekam ;D
#23
Wracam po kilku dniach już włączyłem pare tibi, a tu nowa wersja tibi, i nie ma bbota pod nią =D
To miejmy nadzieję, że do jutra będzie wszystko cacy Smile
Do zobaczyszka!
#24
Kiedyś udało mi się zmienić nazwę tematu a teraz ni cholerę nie wiem jak to zrobić..
Pomoże ktoś? =D
#25
Jak masz swój pierwszy post w temacie to pod nim masz edit... quick/full.
Naciśnij full i tam masz.
W subject zmień nazwę i masz Smile
#26
Na razie nie robię żadnych screenów, któregoś dnia dodam trochę więcej bo nie opłaca się wrzucać każdego lvla,
Zastanawiam się nad zrobieniem paru charów na kolejnym serwerze ale nie mam pomysłu na jakim..
Jakieś propozycje macie?
#27
antica Big Grin sam tam gram
#28
czekam na więcej =D
A co do serwera to jeśli Cię kręci to najlepiej no-pvp bo bezpiecznie boty sobie puścisz Smile
#29
(06-18-2013, 02:51 PM)venor Wrote: czekam na więcej =D
A co do serwera to jeśli Cię kręci to najlepiej no-pvp bo bezpiecznie boty sobie puścisz Smile

No-pvp? Miliony raportów. Zatłoczone ekxpy. Można łatwo bana wyłapać.
Za to na niektórych pvp mało ludzi, czasem ktoś Cię ubije ale istnieje coś takiego jak Twist of fate Wink
RP Mutated Humans 35 lvl Depositer, Refiler, Bankier

http://forums.bmega.net/thread-12283.html

EK Darc Cathedral 40 lvl Depositer, Bankier

http://forums.bmega.net/thread-12010.html
#30
A tam, ja na npvp boce i nic nie mam, jak mainem boce to zawsze przy kompie siedze a o cashmakery to sie nie martwie Big Grin
#31
Dawno mnie nie było bo aktualnie nie mam czasu, ale widzę, że mass ban poleciał to musiałem sprawdzić jak się moje ziutki trzymają..
58knight del,
52knight del, obydwa na świecie no-pvp, reszta jest ok, tylko nie wiem jak postać na której jest kasa, bo nie mogę się na nią zalogować =D
#32
Witam ponownie.
Miałem trochę problemów z komputerem, potem z myszką z czasem i teraz składanie dokumentów na uczelnie więc szkoda było bocić nawet te 2h dziennie, ale teraz wracam Smile

Po tych 2delejtach, nie robię kolejnych charów, zacznę grać tylko tym co mam + do jutra zrobię kolejne chary na innym świecie, ale muszę przemyśleć to dokładnie Smile

Niedługo jakieś ssy wlecą Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)