Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POH - Giant Spiders 101% AFK!
#1
Hi, id like to show you Giant Spiders POH 101% AFK script, with refiler, depositer and seller with you'r own customisation.

Script is maden for knights 110+
With EQ:
[Image: 2rfpo5s.png]
Skills: 90/85 (recommended)

There is:
Experience: 75k exp/h (with premium stamina 100+k exp/h)
Cash: 8-10k from beginning to refill.
Cash in loot (items): 10-40k from beginning to refill.
Avarange refill time: 1.20h

BP settings:
  1. Main BP,
  2. Loot BP,
  3. Cash BP,

In depot you need to have something like 30BP. Ready to open one by one.

Customisation bot!
Advenced Tools > Variables
[Image: dqri0w.jpg]
You have to change godp from 0 to 1 if you want to skip seller!
Dont forgot to change Looter! Bot dropping Plate Armor, Plate Legs, Steel Helmet and Two-handed Sword at the floor!
Automation Tools > Looter > Configure lootable items

Bot is doing in city:
  • depositing all items,
  • buying 350 MP
  • buying 50 GHP

You need at start in bank 27k!
350 MP cost - 17.5k
50 GHP cost - 9.5k


Bot is doing at spot:
  • Alarm when player with skull on screen,
  • Alarm when attacked by player,
  • Alarm when MP lower than 30 (helpfull when some1 blocked you and wasting)
  • Auto Exori, when attacked by 3 or more creatures,
  • Auto Mount.

Rep+ me if I've helped you Smile


Attached Files
.bbot   Giant Spiders POH by Seeken.bbot (Size: 13.75 KB / Downloads: 1,126)
[Image: sGmYH7p.png]

_____________________________________________
#2
Polecam skrypty Seekena Wink działaja świetnie
#3
Any other opinions?
[Image: sGmYH7p.png]

_____________________________________________
#4
Rep+ :-)

Niestety nie wiem z jakiego powodu, skrypt zacina mi się jako jedyny :3
No nic, zobaczymy ^^
#5
(07-28-2013, 12:05 PM)Hope Wrote: Rep+ :-)

Niestety nie wiem z jakiego powodu, skrypt zacina mi się jako jedyny :3
No nic, zobaczymy ^^

W jakim miejscu?
Zaraz coś poradzimy Smile
[Image: sGmYH7p.png]

_____________________________________________
#6
a dal bys rade zrobic to pod rp?Smile
#7
(07-28-2013, 11:42 PM)karpik8cfc Wrote: a dal bys rade zrobic to pod rp?Smile

Zależy co byś chciał na nim mieć? Jakieś kupowanie royal spearow czy coś? Bo samo ustawienie dystansu miedzy postacią a potworem to nie problem ;p
[Image: sGmYH7p.png]

_____________________________________________
#8
(07-29-2013, 12:15 PM)Seeken Wrote:
(07-28-2013, 11:42 PM)karpik8cfc Wrote: a dal bys rade zrobic to pod rp?Smile

Zależy co byś chciał na nim mieć? Jakieś kupowanie royal spearow czy coś? Bo samo ustawienie dystansu miedzy postacią a potworem to nie problem ;p

no np by kupowal rsy w dowolnym miescie pacc Smilewybor miasta nalezy do ciebie aby dzialal Smile
#9
(07-29-2013, 05:28 PM)karpik8cfc Wrote:
(07-29-2013, 12:15 PM)Seeken Wrote:
(07-28-2013, 11:42 PM)karpik8cfc Wrote: a dal bys rade zrobic to pod rp?Smile

Zależy co byś chciał na nim mieć? Jakieś kupowanie royal spearow czy coś? Bo samo ustawienie dystansu miedzy postacią a potworem to nie problem ;p

no np by kupowal rsy w dowolnym miescie pacc Smilewybor miasta nalezy do ciebie aby dzialal Smile

Jeśli możesz napisz mi na maila [email protected] ile miałby kupować RS'ów, SMP, SHP czy co i jak. Postaram się zrobić skrypt na dniach.
[Image: sGmYH7p.png]

_____________________________________________
#10
Dlaczego jak go uruchamiam otwiera mi się okienko ze zmiana outfitu i nic nie moge zrobić i nie wyłączy się ?
#11
(08-01-2013, 10:40 AM)Pikus Wrote: Dlaczego jak go uruchamiam otwiera mi się okienko ze zmiana outfitu i nic nie moge zrobić i nie wyłączy się ?

Macro jest ustawione
wejdz po kolei:
Advanced tools --> macros --> usuń auto mount i dopiero zaznacz auto macros enabled
#12
(08-01-2013, 11:17 AM)ociep02 Wrote:
(08-01-2013, 10:40 AM)Pikus Wrote: Dlaczego jak go uruchamiam otwiera mi się okienko ze zmiana outfitu i nic nie moge zrobić i nie wyłączy się ?

Macro jest ustawione
wejdz po kolei:
Advanced tools --> macros --> usuń auto mount i dopiero zaznacz auto macros enabled

Postąp zgodnie z instrukcją kolegi.
Rep+ za pomoc Smile
[Image: sGmYH7p.png]

_____________________________________________
#13
Bot jak kumpuje GHP to zamykaja sie 2 bp na cash i na lota i potem juz się nie otwieraja ;/
#14
no funciona :/
[Image: scripts4gamers.jpg]

¡Scripts for Gamers make experiencie for you!


#15
Seeken, mam prośbe. Mógłbys mi zrobić skrypta na gs yalahar? 300 mp 50 ghp. nie zbierał p armorów legów two handedów ? ;d

Seeken, mam prośbe. Mógłbys mi zrobić skrypta na gs yalahar? 300 mp 50 ghp. nie zbierał p armorów legów two handedów ? ;d
#16
Bot i tak wraca się do miasta za każdym razem gdy obejdzie raz respa... Jakaś rada??
#17
Fajnie by było jakbyś zrobił, że bot ucieka do temple na pohu jak ktoś go bije. No i trochę szkoda, że nie chodzi na te dragi na zachodzie Pohu.
A poza tym, warto dodać w Killerze Wasp z priority Avoid. Raz mnie waspy otoczyły.
#18
(08-02-2013, 10:47 AM)Popej Wrote: Bot jak kumpuje GHP to zamykaja sie 2 bp na cash i na lota i potem juz się nie otwieraja ;/

Set the opening of Bishop, or add to cavboota reset bacpaka
ustaw sobie otwieranie bp, ewentualnie dodaj do cavboota reset bacpaka

(08-28-2013, 11:45 AM)Pinio Wrote: Fajnie by było jakbyś zrobił, że bot ucieka do temple na pohu jak ktoś go bije. No i trochę szkoda, że nie chodzi na te dragi na zachodzie Pohu.
A poza tym, warto dodać w Killerze Wasp z priority Avoid. Raz mnie waspy otoczyły.


the kiler and loot can be added for yourself without any problem so it is not a problem,
and the usual attack marked the kilerze and so although they are not attacking mobs in this task but if one dmg and if straps




what the PK is already a bigger problem
you need to set the macro which zatrzymywało to cavboota and flew to the temple, however, there is a problem with the seats because there will always be at the same distance
if anyone has an idea how to do it let them write.


w kilerze i loot mozna samemu dodawac bez problemu tak więc nie jest to problem,
a zwykly atak zaznaczony w kilerze i tak zaatakuje choc nie sa dodane moby jesli ten zada choć 1 dmg oraz jeśli zostanie strapowany

co do PK jest juz większy problem
trzeba by ustawić macro ktore zatrzymywało by cavboota i lecialo do temple jednak pojawi sie problem z miejscami gdyż nie zawsze bedzie w tej samej odleglosci
jesli ma ktoś pomysł jak to zrobić niech napisze.
#19
(08-22-2013, 01:39 PM)Andej Wrote: Bot i tak wraca się do miasta za każdym razem gdy obejdzie raz respa... Jakaś rada??

A jakim lvlem biegasz po respie? Najwidoczniej przeskakuje CheckLabel, chodź nie powinien tego robić.
[Image: sGmYH7p.png]

_____________________________________________


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)