Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wykrywalność
#1
Wink 
Siema. Przez jakiś czas nie używałem bota i nie przeglądałem forum czy coś w kierunku wykrywalności się zmieniło czy dalej jest on niewykrywalny ?Big Grin
#2
Ja używam już 5 miesiąc, dalej nie wykrywalny.
~Sepmer Fidelis~
Only and not repeatable Stasiuhere


Playing now on:
-Hexera
-W8 for new retro pvp
#3
Używam od 2+ lat, niewykrywalny.
#4
dzięki Smile
#5
Wie ktoś czy redbot jest mniej lub więcej wykrywalny niż bbot? Bo wydaje się lepiej symulować ruchy gracza.
If I helped you / Jeśli pomgołem Click reputation please.
#6
Bbot wykonuje strasznie chaotyczne ruchy, więc też w pewnym sensie dobrze symuluje zachowania gracza Tongue

Nie da się powiedzieć, czy jest bardziej czy mniej wykrywalny, ja obstawiam ciągle przy bbocie jednak, sprawdziłem Xenobota i RedBota i oba mi się nie podobają, strasznie gówniane skrypty mają, sporo im brakuje do doskonałości, porównałem z bbotem i najbardziej mi podszedł, bo potrzebuję go tylko do bocenia ekiem, a do eka bbot jest najdoskonalszy Smile

Pozdrawiam ^^
#7
bombel , nie prawda.
Mojego kolege dzisiaj zlapali i mu wkleili Deleta postaci. Sie ZDZIWILEM O.O... Jednakze jest wykrywalny. Uwazajacie.
#8
Pewnie majsterkował z innymi botami, a w finalnej wersji został przy BBocie. Ja używam czas jakiś i bana nie dostałem Wink
#9
Ja bbota używam od 50 dni, pierwsza fala mass bana dzisiejszego za mną i 4 accounty bez bana.
Pozdrawiam.
#10
to nie wiem , co spowodowalo.
#11
(07-26-2012, 03:48 PM)fiveone Wrote: to nie wiem , co spowodowalo.

z tego co pamiętam to w bbocie jest opcja "Fragmerate" czy jakoś tak co powoduje że bot bardziej integruje się z Tibią i wtedy jest on bardziej wykrywalny Wink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)