Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mount sternum -2 -3 for Knight 100% afk
#1
Bug 
Mount sternum -2 -3 for Knight 101% afk


Super exp, ghoule i skeletony, normalnie cudeńko Smile Lata po -2 i -3 gdy ma mniej niż 50 cap idzie do depo i depozytuje wszystko procz kasy którą wpłaca do banku, potem znów wraca na expa i zbiera dla nas kase i itemki Smile Nie zbiera sword, mace, viking helmet bo uznałem to za bezsensowne ponieważ chodził by w te i we w te, oczywiście na życzenie zrobie taki skrypt jeśli ktoś chce.


Lv: 20

Skills: 50/50 +

EQ: Ja biegam z Crown Armor, Crown Legs, Zaoan Shoes, Dragon Shield, Crusader Helmet i Wyvern Fang ale wystarczy Knight set, Leather Boots, Dragon shield, Dark/Steel Helmet, Crimson sword - na 25 lv Wyvern Fang


Jeśli pobrałeś skrypt, nie zapomnij dać reputa


UPDATE///
Brown Piece of Cloth - add to looter

UPDATE 2.0///
Dodane macro na ruszanie się w dowolny kierunek, gdy postać stoi powyżej 60 sekund, dzięki temu nasz skrypt się nie zatnie


Attached Files
.bbot   MS -2 -3 depo bank by Warr.bbot (Size: 11.19 KB / Downloads: 530)
#2
Okay script, especially for facc. But you might wanna add Brown piece of cloth to the looter
#3
He got Refiler? or something?
#4
Ile ok. expa na godzine?
#5
a mozesz zrobic ten skrypt pod palka ??
#6
(08-19-2012, 07:40 AM)Sentine Wrote: a mozesz zrobic ten skrypt pod palka ??

Pewnie
#7
jedno pytanie chce sciagnac twoj skrypt a pisze mi ze jest uszkodzony co zrobic/??
#8
Jak wczytujesz ? A jaką wersję bota masz? Mi bez niczego się wczytuje.
#9
Jak da rade, byś dodał by dokupywał potiony np do 50
#10
od 17 lvla zwastowal mi 2 poty. Mam 41 Big Grin
#11
war dasz rade zrobic ms -2-3 dla 17 palka ? chodzi mi o wybotowanie troche go dla expa zeby kupywal speary i wracal wiec ocb ;p a dla ciebie i tak reput.
#12
Piękny skrypt a dałbyś rade przerobić by wracał gdy X spearów dokupował speary i może częściej sprawdzał stan spearów czy wracać do miasta. ?

Repucik Leci Wink
#13
jak bd nowa wersja.
#14
Witaj Warr, też chciałbym prosić o przerobienie tego skryptu pod paladyna żeby dokupował speary.

Będę wdzięczny.
#15
Zapomniałem ;/ Zaraz walne Smile
#16
Mógłbyś dodac refillera zeby dokupowal do 20HP ?
#17
Nie trzeba, od 17 do 62lv zwastowałem tam 2 poty Big Grin
#18
A ile zazwyczaj masz około exp/h bo jak tam wbilem tym skryptem to słabiej szło niż na fibuli.
#19
Ale kasa za to dobra, tam taki do 10k expa/h a jak dzieci do szkoły idą to do 20 nawet. A kasa prawie cay czas do 4k/h
#20
A na nocke puszczałeś ?

I napisałeś ze k set wystarczy to jesli mam 26 lvl 48/43 skilla , niepelnego k seta tzn bez legow i fire sworda to dam rade ?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)