Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrypty sie zawieszaja co jakis czas
#1
Napisalem skrypta wszystko fajnie dziala, ale potrafi sie zawiesic na srodku respa i nie wiem dlaczego... tzreba wtedy jeszcze raz aktywowac skrypta. Tak sie zawsze beda zawieszac czy mozna cos zrobic zeby sie nie zawieszaly?
#2
(09-06-2012, 05:00 AM)osc Wrote: Napisalem skrypta wszystko fajnie dziala, ale potrafi sie zawiesic na srodku respa i nie wiem dlaczego... tzreba wtedy jeszcze raz aktywowac skrypta. Tak sie zawsze beda zawieszac czy mozna cos zrobic zeby sie nie zawieszaly?

Czy przy robieniu cave'bota zaznaczałeś co jakiś czas "Fixed Pointy" ? Także Mi się tak zawieszało ale odkąd zacząłem stosować Fixed Pointy to wszystko gra. Spróbuj.

Pozdrawiam, Behemoth1908.
#3
Niestety jest to problem tylko i wyłącznie bota który od wersji 7.2 do tej R2 jest delikatnie zbugowany , nic się z tym nie da zrobić , trzeba po prostu czekać na nową wersję

Być może proste skrypty działają , ale te bardziej skomplikowane wariują..
#4
kurwa czekać?

2 tygodnie już czekam i ciągle się jebany bbot SZRot zawiesza,

inwestujcie w ibot tam zapłacisz więcej ale za to masz perfekt bota /
#5
i perfekt wykrywalnosc
Pobrałeś?
Wszystko Działa?
Pomogłem?
To nie bądź k.. daj reputa xD

[Image: spyyeed.gif]
#6
Hahahah co ty czlowieku gadasz Ibot i perfekt wykrywalnosc?? predziej za bbota 10x dostaiesz bana niz za ibota hahahah Pozdrro ;D
#7
Ale odkopujecie.
Różnie to jest niekiedy nie dostaniesz na TA a na Ibocie dostaniesz i nie ma tu jakiś zależności.
#8
(04-12-2013, 07:39 AM)konkret9 Wrote: Ale odkopujecie.
Różnie to jest niekiedy nie dostaniesz na TA a na Ibocie dostaniesz i nie ma tu jakiś zależności.

dokładnie
#9
ibot jest "mniej wykrywalny" bo ma większy pijuar (reklame) zrobiony
#10
wy sie znacie Big Grin na forum ibota jak postanie temat "delete character" leci do kosza
#11
jezeli chodzi o bany to wy bierzecie tylko statystyki ile osób dostało bana na danym bocie ale nie bierzecie pod uwagę ile osób Boci na tym bocie i w tedy sobie możecie przeliczyć jak jest wykrywalność.
a co do bbota po update na 9.8 to jedna wielka porażka dużo wpt mi nie działa npt liberty bay nighstaalker by zanner, killer caimans by santi, tarantule ph dla rp.
na wersii 9.1 wszystko ładnie działało
#12
od 2009 jechałem na TibiiAuto i nie miałem do tej pory bana.
Przerzuciłem się na Bbota (od 4 dni ;D) ponieważ bardzo długo się czeka na updade bota po upie Tibii.
Zobaczymy jak to będzie z Bbotem, czy tak samo wytrzyma jak TibiaAuto


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)