Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co jest do uja?
#1
Yo, bocilem w nocy na moim 78 knighcie na facc tombie wszystkie pietra (oprócz dragow + geomacera) zrobilem full afk skrypty w ktorych pomogl mi
Krzysiek13923
w ktorych: start depo, po czym idzie na expa i expi i wraca na parter i sprawdza poty i capa, po sprawdzeniu idzie do sellera i depositera i refillera a jak nie to idzie dalej na expa. Dziala wspaniale, niszczy korytka/kwiatki i wszystkie co moga mnie bloknac. Ale w nocy bot sie zacina i poprostu wystarczy zwykly push o kilka kratek i juz bot sie tnie i nie leczy -.-. WTF? Nie jestem debilem i testowalem kilka wersji bota ale za uja zadna nie dziala jak powinna... 7.2 sprawdzone, 7.3-r1 sprawdzone i 7.3-r2 tagze sprawdzone i nie dziala !
#2
Moim zdaniem ten bot nie jest za bardzo full afk niestety.. expie na nim tylko 2h premium staminy gdzie ustawiam sobie alarm na low hp i tak dalej bo po prostu się zacina
#3
Niestety z tego co sie dowiedziałem bot jest zbugowany właśnie od 7.2 Sad Niestety nie tylko ty czekasz na nowa wersje bez bugow
#4
ta nie da sie botowac... tyle czasu poswiecilem na zrobienie dobrego skrypta a ta kurwa sie zacina co jakis czas Confused wracam do bd poki tego nie naprawi.
#5
Haha ja mam stary script i na nim lece non stop bez bledow ziomeczki haha ; p .
#6
ja już na pewno nie kupie tego bota,
#7
Nie wiem co jest do chuja, kolejny zgon KURWA na facc tombie na 80 knighcie -.-
Kumpel dostal deske od 2 cyclopow bo bot raczyl sie zaciac przy sprawdzaniu potow i jeb!

Nie polecam, wykorzystam licencje i ide na redbot/ibot albo tibie auto bo i tak na cashmakerach lece _/
#8
frajerów szukają bo nie chce im się bota aktualizować
#9
(09-07-2012, 04:20 PM)Frohser Wrote: Nie wiem co jest do chuja, kolejny zgon KURWA na facc tombie na 80 knighcie -.-
Kumpel dostal deske od 2 cyclopow bo bot raczyl sie zaciac przy sprawdzaniu potow i jeb!

Nie polecam, wykorzystam licencje i ide na redbot/ibot albo tibie auto bo i tak na cashmakerach lece _/

Bo ustawia się labele i opcje fullchecklabel a nie fullcheck.
#10
gówno nie bot, admin jest ciotą


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)